MOOD4FOOD pod Iglicą

Komentarzy (0) Kultura

W najbliższy weekend 16-18 marca, przy Hali Stulecia na Placu pod Iglicą odbędzie się pierwsza tegoroczna edycja Festiwalu Food Trucków MOOD4FOOD. Festiwal organizowany jest przy okazji odbywających się w tym samym czasie w Hali Stulecia Targów Motocyklowych. Dla wszystkich pasjonatów wspólnego biesiadowania to czas popróbowania kulinarnych specjałów przygotowanych przez wystawców.

Lista wystawców: Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na mobilne gastronomie serwujące dania z różnych zakątków świata, w tym m.in. kuchni azjatyckiej (pan.puh, Anuszka Food Truck), francuskiej (Patati Patata), włoskiej (Eataly), tex-mex (Panczo i Kartel), czy nowojorskiej (Arizona Pastrami, Letni Kredens). Dla wielbicieli tradycyjnych zlotowych dań polecamy Food Trucki z zapiekankami (Zapiekarnia, Migrand), frytkami belgijskimi (Frytki z Tytki) oraz burgerami (Pasibus, Balkan Burger). Na deser warto wspomnieć o szerokiej ofercie słodkości i owocowych koktajli (Wintydż, Lody Tuk Tuk,).

Mając na uwadze komfort uczestników organizatorzy planują ustawienie zadaszonej i ogrzewanej strefy, w której będzie można zjeść zakupione frykasy.

Na marcowe Mood4Food zapraszamy na Plac pod Iglicą :

– w piątek, 16.03. w godz. 14.00-20.00,

-w sobotę 17.03. w godz. 11.00 -20.00

-w niedzielę 18.03., w godz. 11.00-18.00

Więcej informacji na stronie ORGANIZATORA

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *