MOOD4FOOD pod Iglicą

Możliwość komentowania MOOD4FOOD pod Iglicą została wyłączona Kultura

W najbliższy weekend 16-18 marca, przy Hali Stulecia na Placu pod Iglicą odbędzie się pierwsza tegoroczna edycja Festiwalu Food Trucków MOOD4FOOD. Festiwal organizowany jest przy okazji odbywających się w tym samym czasie w Hali Stulecia Targów Motocyklowych. Dla wszystkich pasjonatów wspólnego biesiadowania to czas popróbowania kulinarnych specjałów przygotowanych przez wystawców.

Lista wystawców: Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na mobilne gastronomie serwujące dania z różnych zakątków świata, w tym m.in. kuchni azjatyckiej (pan.puh, Anuszka Food Truck), francuskiej (Patati Patata), włoskiej (Eataly), tex-mex (Panczo i Kartel), czy nowojorskiej (Arizona Pastrami, Letni Kredens). Dla wielbicieli tradycyjnych zlotowych dań polecamy Food Trucki z zapiekankami (Zapiekarnia, Migrand), frytkami belgijskimi (Frytki z Tytki) oraz burgerami (Pasibus, Balkan Burger). Na deser warto wspomnieć o szerokiej ofercie słodkości i owocowych koktajli (Wintydż, Lody Tuk Tuk,).

Mając na uwadze komfort uczestników organizatorzy planują ustawienie zadaszonej i ogrzewanej strefy, w której będzie można zjeść zakupione frykasy.

Na marcowe Mood4Food zapraszamy na Plac pod Iglicą :

– w piątek, 16.03. w godz. 14.00-20.00,

-w sobotę 17.03. w godz. 11.00 -20.00

-w niedzielę 18.03., w godz. 11.00-18.00

Więcej informacji na stronie ORGANIZATORA

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone