Literacka środa: spotkanie autorskie z Anną Purowską

Możliwość komentowania Literacka środa: spotkanie autorskie z Anną Purowską została wyłączona Aktualności, Kultura

Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Purowską, które odbędzie się 10.01.2024 o godz. 19:00 w Filii nr 7 przy ul. Suwalskiej 11.

spotkanie autorskie z Anną Purowską fot. MBP

spotkanie autorskie z Anną Purowską fot. MBP

Spotkanie z Anną Purowską, autorką powieści obyczajowych, która swoją twórczością stara się ukazywać osobom czytającym piękno kryjące się w drobiazgach i niepozornych chwilach odbywa się w ramach cyklu #WrocławCzyta a poprowadzi je Jacek B. Myszkowski.

O autorce

Anna Purowska to autorka, która zadebiutowała w roku 2015 powieścią obyczajową „Moje pierwsze imago”. Ukończyła liceum w Zgorzelcu, następnie studia na kierunku muzykologia na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie po obronie magisterskiej, otrzymała posadę redaktora merytorycznego, współtworzącego telewizyjny teleturniej wiedzy. Była redaktorką działu Ready For Future w czasopiśmie Educover.pl, a obecnie jej główne zainteresowania to kształcenie dzieci i młodzieży w zakresie estetyki i wychowawczych funkcji muzyki. Jej twórczość beletrystyczna krąży obecnie wokół obyczajowości, romansu i literatury feministycznej.

Informacje

Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością ruchową.

DATA WYDARZENIA: 10.01.2024

GODZINA: 19:00

ADRES:
Filia nr 7
ul. Suwalska 11
54-104 Wrocław
tel.: 71 798 64 98

źródło informacji: MBP  –  https://biblioteka.wroc.pl/literacka-sroda-spotkanie-autorskie-z-anna-purowska/

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone