Czat o czacie, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ChatGPT – webinar

Możliwość komentowania Czat o czacie, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ChatGPT – webinar została wyłączona Aktualności, It, Nauka

Interesuje cię temat sztucznej inteligencji i możliwości wykorzystywania ChatGPT? Wrocławski Park Technologiczny i Dolnośląska Izba Gospodarcza zapraszają na webinar „Czat o czacie, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ChatGPT”, który odbędzie się 14.06.2023 r. o 16:00.

Webinar Czat o czacie 14.06.2023 HD.jpg

Czy ChatGPT to chwilowy trend czy rewolucyjne narzędzie? Dlaczego ma numer 4? Czy warto z nim dyskutować, a jeśli tak jak robić to bezpiecznie? Jak ChatGPT wykorzystywać w biznesie, nauce i codziennym życiu? Na te inne pytania odpowiedzi poszukamy na wyjątkowym webinarze – spotkaniu z prof. Przemysławem Kazienko z Politechniki Wrocławskiej, który odbędzie się 14 czerwca o 16:00.

Podczas wirtualnego spotkania będziemy rozmawiać z profesorem Przemysławem Kazienko, pracującym na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej w Katedrze Inteligencji Obliczeniowej. Od 2013 roku jest on liderem centrum ENGINE – The European Centre for Data Science, prowadzi także grupę badawczą Emognition zajmującą się analizą emocji oraz Social Network Group oraz Data Science Group.

Podczas całego webinaru, jego uczestnicy, którzy bezpłatnie zarejestrują się pod linkiem: www.czatoczacie.gr8.com, będą mieli możliwość zadawania profesorowi Kazience pytań. Można też przesyłać je już dziś poprzez fanpage Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www projektu Sektor Innowacji: www.sektorinnowacji.pl/czat-o-czacie-czyli-wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-chatgpt, w ramach którego odbywa się webinar.

źródło informacji: Wrocławski Park Technologiczny  – https://www.sektorinnowacji.pl/czat-o-czacie-czyli-wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-chatgpt/

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone