Jubileusz 10-lecia firmy ARKANA – I premiera AMBER RE-DERM CEREMONY

Możliwość komentowania Jubileusz 10-lecia firmy ARKANA – I premiera AMBER RE-DERM CEREMONY została wyłączona Aktualności, firma tygodnia, galeria

By pięknie żyć! – pod takim hasłem odbyła się uroczysta gala, z okazji 10-lecia firmy Arkana, która miała miejsce 20 listopada w Haston City Hotel we Wrocławiu. Jubileuszowe spotkanie zgromadziło ponad 120 osób: najlepszych klientów, którym wręczone zostały pamiątkowe statuetki oraz przedstawicieli mediów. Okazją do świętowania stała się również premiera nowego luksusowego zabiegu marki Arkana – Treasure Collection Amber Re-Derm Ceremony, przyjętego z ogromnym entuzjazmem.

ARKANA zdj. grupowe z z okazji 10-lecia firmy Arkana

ARKANA zdj. grupowe z z okazji 10-lecia firmy Arkana fot. Arkana

Wojciech Pyzik, Prezes Arkana i Marcin Prynda wydawca Kapitału Polskiego

Wojciech Pyzik, Prezes Arkana i Marcin Prynda wydawca Kapitału Polskiego fot. mat. Arkana

Uroczystość była także okazją do podsumowania dekady działania oraz przedstawienia planów firmy na przyszłość. Jak powiedział Wojciech Pyzik, Prezes Arkana:

10 lat to z jednej strony dużo – patrząc na to z jaką pieczołowitością, dzień po dniu, budowaliśmy nasze portfolio produktowe ale z drugiej strony wiem, że to dopiero początek. Mamy dobrą strategię biznesową opartą na wartościach, świetny zespół ekspertów i ogromny apetyt na rozwój, śmiało więc patrzymy w przyszłość. Zbudowaliśmy mocną pozycję Firmy zarówno w Polsce, jak i za granicą – gdzie jesteśmy obecni w 30 krajach. Spotkanie jubileuszowe jest więc także symbolicznym otwarciem nowego rozdziału w historii Arkana.

W najbliższym czasie planujemy dalsze umacnianie naszej pozycji na rynku i intensywny rozwój brandu. Nadszedł też czas, aby zbudować jeszcze większą rozpoznawalność marki Arkana i dotrzeć z informacją o produktach do jak najszerszego grona odbiorców. Pomoże nam w tym kampania medialna, którą planujemy na nadchodzący rok, intensywne działania promocyjne oraz program wsparcia dla najlepszych klientów – ambasadorów marki. Dziś sięgamy po więcej, bo mamy do zaoferowania znacznie więcej”

Uczestnicy spotkania wzięli udział w warsztatach Pauliny Smaszcz, prezenterki i trenerki motywacyjnej, na temat budowania marki własnej. Pani Paulina uświetniła spotkanie także jako prowadzącą. Nie obyło się bez urodzinowego tortu, drinków molekularnych, wspomnień z kart historii, podziękowań oraz wspaniałej zabawy na parkiecie.

ARKANA Paulina Smaszcz

ARKANA Paulina Smaszcz fot. Arkana

Marka Arkana, z okazji swojego 10-lecia, wprowadza na rynek Amber Re-Derm Ceremony – ekskluzywną ceremonię redermalizacji z kwasem bursztynowym i hialuronowym. Nowy zabieg dedykowany jest tylko najlepszym gabinetom i salonom kosmetycznym marki.

Jak mówi Izabela Łopińska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu: „Ceremonia Piękna, którą zaprezentowaliśmy na gali jubileuszowej Arkana, to nowy rozdział w naszej długoterminowej strategii rozwoju marki. Tym działaniem inicjujemy powstanie Treasure Collection by Arkana, którą systematycznie chcemy wzbogacać o produkty i zabiegi dla najbardziej wymagających klientów. Będą one oparte na wyjątkowym działaniu kamieni szlachetnych i unikalnych składników aktywnych oraz luksusowej szacie graficznej produktów. Najlepsze gabinety otrzymają od nas również dedykowane wsparcie promocyjne”.

Amber Re-Derm Ceremony opiera swoje działanie na jedynym w swoim rodzaju połączeniu dwóch biostymulatorów: kwasu hialuronowego i bursztynowego, które w naturalny sposób silnie stymulacją procesy regeneracyjne w skórze.

Redermalizacja to metoda prewencji starzenia się i odnowy skóry, polegająca na wielopoziomowym działaniu stymulującym odnowę komórkową, niwelującym działanie wolnych rodników oraz głęboko nawilżającym i zapobiegającym odwodnieniu skóry. Kwas hialuronowy, jako najważniejszy składnik macierzy międzykomórkowej, posiada błyskawiczne działanie nawilżające, przyspiesza regenerację skóry, wypełnia zmarszczki i poprawia jędrność skóry. Z kolei kwas bursztynowy posiada właściwości redermalizujące, jest silnym biostymulatorem, obniża stres antyoksydacyjny, wpływa też na metabolizm i poziom energii komórek, intensywnie regenerują, chroni skórę przed zbyt szybkim starzeniem. Efektem redermalizacji i biostymulacji skóry są: odmłodzenie i lifting, silna regeneracja skóry, spłycenie bruzd i zmarszczek, poprawa jej kolorytu oraz dodanie blasku.

Więcej informacji: www.arkana.pl

źródło: mat. prasowe: Arkana

GALERIA ZDJĘĆ: ZAPRASZAMY

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone