Czerwcowy Kapitał już w kioskach!

Możliwość komentowania Czerwcowy Kapitał już w kioskach! została wyłączona Aktualności, Biznes

Wydanie, dostępne wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną poświęcone jest m.in. małym i średnim przedsiębiorstwom oraz innowacjom na Dolnym Śląsku.

O Dolnośląskim Funduszu Rozwoju oraz możliwościach, jakie daje on mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom napisali dla nas Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego oraz Jerzy Michalak, członek zarządu województwa dolnośląskiego.

Z Pawłem Hreniakiem, wojewodą dolnośląskim rozmawialiśmy o innowacyjnym potencjale Dolnego Śląska, o którym osobiście przekonał się niedawno prezydent RP, Andrzej Duda. Odwiedziliśmy także Rafała Dutkiewicza, prezydenta Wrocławia, który opowiedział nam o swoich planach na resztę kadencji.

Richard Kepinski, konsul honorowy Francji w Polsce wyjaśnił nam dlaczego jego zdaniem wybór Emmanuela Macrona na prezydenta Francji jest korzystny dla Polski oraz ocenił polsko-francuskie relacje gospodarcze.

Rozmawialiśmy także z Elżbietą Stępień z Nowoczesnej, dzięki której rok 2018 będzie Rokiem Praw Kobiet oraz Agatą Wendzonką, właścicielką Salonów Urody KANDRA, która opowiedziała nam o misji i strategii swojej firmy.

Oprócz tego w nowym numerze Kapitału Dolnego Śląska:

  • Większe kompetencje radców prawnych – wywiad z Leszkiem Korczakiem, dziekanem Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu;
  • Inwestycyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy – relacja z I Debaty o Innowacyjności
  • Intensywny rozwój wrocławskiego rynku biurowego – raport z mini konferencji zorganizowanej przez QBusiness Media;
  • Będziemy szukać kolejnych wyzwań – rozmowa z Marcinem Zawiłą, prezydentem Jeleniej Góry

oraz wiele innych wywiadów i artykułów.

Czerwcowy Kapitał Dolnego Śląska jest już dostępny w kioskach wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone