Czerwcowy Kapitał już w kioskach!

Komentarzy (0) Aktualności, Biznes

Wydanie, dostępne wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną poświęcone jest m.in. małym i średnim przedsiębiorstwom oraz innowacjom na Dolnym Śląsku.

O Dolnośląskim Funduszu Rozwoju oraz możliwościach, jakie daje on mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom napisali dla nas Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego oraz Jerzy Michalak, członek zarządu województwa dolnośląskiego.

Z Pawłem Hreniakiem, wojewodą dolnośląskim rozmawialiśmy o innowacyjnym potencjale Dolnego Śląska, o którym osobiście przekonał się niedawno prezydent RP, Andrzej Duda. Odwiedziliśmy także Rafała Dutkiewicza, prezydenta Wrocławia, który opowiedział nam o swoich planach na resztę kadencji.

Richard Kepinski, konsul honorowy Francji w Polsce wyjaśnił nam dlaczego jego zdaniem wybór Emmanuela Macrona na prezydenta Francji jest korzystny dla Polski oraz ocenił polsko-francuskie relacje gospodarcze.

Rozmawialiśmy także z Elżbietą Stępień z Nowoczesnej, dzięki której rok 2018 będzie Rokiem Praw Kobiet oraz Agatą Wendzonką, właścicielką Salonów Urody KANDRA, która opowiedziała nam o misji i strategii swojej firmy.

Oprócz tego w nowym numerze Kapitału Dolnego Śląska:

  • Większe kompetencje radców prawnych – wywiad z Leszkiem Korczakiem, dziekanem Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu;
  • Inwestycyjność w biznesie z perspektywy naukowca i przedsiębiorcy – relacja z I Debaty o Innowacyjności
  • Intensywny rozwój wrocławskiego rynku biurowego – raport z mini konferencji zorganizowanej przez QBusiness Media;
  • Będziemy szukać kolejnych wyzwań – rozmowa z Marcinem Zawiłą, prezydentem Jeleniej Góry

oraz wiele innych wywiadów i artykułów.

Czerwcowy Kapitał Dolnego Śląska jest już dostępny w kioskach wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Serdecznie zachęcamy do lektury!

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *