HR GO – rekrutacja w branży IT

Możliwość komentowania HR GO – rekrutacja w branży IT została wyłączona Aktualności, It, Praca

Proces rekrutacji w branży IT składa się zwykle z wielu etapów, w trakcie których testowane są umiejętności i predyspozycje kandydata.

fot. mat. prasowe hr go

Rozmowy o pracę mogą trwać więc często po kilka godzin, a nawet wymagać kilku spotkań przed uzyskaniem rezultatów rekrutacji. Zarówno dla firm, jak i kandydatów, proces ten bywa wymagający. Rozwiązaniem problemu i sposobem na szybsze znalezienie pracy w IT, może być nowa agencja rekrutacyjna na polskim rynku – HR GO. Firma, która otworzyła swój oddział we Wrocławiu specjalizuje się w poszukiwaniu specjalistów przy użyciu narzędzi wykorzystujących algorytmy.

Nowy wymiar agencji rekrutacyjnych

HR GO to firma z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży. Lata jej działania na angielskim rynku pracy pozwoliły na zbudowanie wyjątkowego podejścia do procesu rekrutacyjnego. Sprawdza się on zarówno dla osób rozpoczynających swoją karierę, jak i specjalistów konkretnej dziedziny. W Polsce agencja zaczyna swoje działania od dobrze prosperującego sektora IT.

Szukasz pracy? Sprawdź możliwości nowej agencji

Dzięki HR GO proces rekrutacyjny dla specjalistów ma stać się znacznie łatwiejszy i nakierowany na pozyskiwanie kandydatów dopasowanych do stanowiska pracy nie tylko pod kątem umiejętności
i wiedzy, ale i predyspozycji osobowych, w tym chęci pracy w zespole.

Jak podkreśla Dominik Kostecki, manager wrocławskiego oddziału HR GO

– „Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego rekrutowanego, możliwe jest znalezienie kandydatów wpisujących się w kulturę organizacyjną firmy i uniknięcie sytuacji, w której po okresie próbnym konieczne jest poszukiwanie kolejnego, lepiej dopasowanego do stanowiska pracownika”.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone