Koleje Dolnośląskie: Kupowanie biletów jeszcze prostsze

Możliwość komentowania Koleje Dolnośląskie: Kupowanie biletów jeszcze prostsze została wyłączona Aktualności

Od stycznia 2018 roku pasażerowie Kolei Dolnośląskich mogą kupować bilety za pośrednictwem innowacyjnej platformy KOLEO. Podróżni, za pomocą strony internetowej lub aplikacji na telefonach komórkowych mają jeszcze łatwiejszy dostęp do biletów jednorazowych, okresowych i sieciowych wraz ze wszystkimi dostępnymi ulgami oraz promocjami.

W KOLEO Koleje Dolnośląskie oferują bilety w dokładnie takiej samej cenie, jak w kasach i innych punktach sprzedaży.

– To kolejny krok w stronę zapewnienia maksymalnego komfortu naszym pasażerom. Szukaliśmy dodatkowego rozwiązania, które będzie nowoczesne, bezpieczne i intuicyjne w obsłudze – mówi Piotr Rachwalski, prezes Kolei Dolnośląskich. – Wygoda w zakupie biletów dla podróżnych przekłada się na mobilność mieszkańców Dolnego Śląska.

 

– Pasażerowie korzystający z naszej platformy chwalą sobie zastosowane przez nas rozwiązania. Potwierdzeniem świetnej oceny aplikacji KOLEO przez podróżnych jest bardzo wysoka nota: 4,6/5 na platformie Google Play oraz fakt, iż korzysta z niej ponad 0,5 mln – przekonuje Jakub Czajkowski, prezes zarządu spółki Astarium, właściciela platformy KOLEO.

Jako jedyna tego typu platforma w Polsce, KOLEO umożliwia sprawdzenie rozkładu jazdy pociągów wraz z ceną biletu na dane połączenie oraz szybki, wygodny i bezpieczny zakup biletu – nawet jeżeli jest to połączenie z przesiadką. Wszystkie bilety Kolei Dolnośląskich dostępne są na platformie KOLEO poprzez portal koleo.pl oraz aplikacje na systemy Android oraz iOS.

KOLEO to pierwszy polski kolejowy start-up. Wystartował jesienią 2015 roku, oparty w 100% o polską technologię.  Oprócz Kolei Dolnośląskich na platformie dostępne są również bilety 6 innych przewoźników kolejowych: POLREGIO (Przewozy Regionalne), PKP SKM w Trójmieście, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Małopolskie, Arriva oraz SKPL. Oferta biletowa kolejnych jest w trakcie wdrażania.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone