Konkurs WPT – rozwiń swoją firmę lub załóż własny biznes

Możliwość komentowania Konkurs WPT – rozwiń swoją firmę lub załóż własny biznes została wyłączona Biznes

Wrocławski Park Technologiczny ogłosił konkurs „Why Start Up A Business”, skierowany do osób, które myślą o założeniu lub rozwoju własnej firmy. Do wygrania są m.in. nagrody pieniężne w łącznej wysokości 10 000 zł, a także bony o łącznej wartości 5 000 zł na realizację usług świadczonych w WPT.

Konkurs kierowany jest zarówno do osób, które dopiero planują rozpoczęcie własnej działalności, jak i początkujących przedsiębiorców, których firma nie może być jednak zarejestrowana dłużej niż 12 miesięcy. Aby wziąć w nim udział, wystarczy opisać swój pomysł w formie skróconego biznesplanu i do 31 maja 2017 r. złożyć go w formie papierowej na adres: Wrocławski Park Technologiczny, ul. Duńska 9, 54-427 Wrocław, z dopiskiem: Konkurs „Why Start Up a Business?”.

Oprócz nagród pieniężnych oraz bonów na realizację usług świadczonych na terenie parku, WPT zapewnia także w ramach nagrody darmowe biuro, pakiet usług doradczych oraz dostęp do laboratoriów wyposażonych w nowoczesny sprzęt technologiczny na preferencyjnych warunkach.

Dodatkowo partnerzy konkursu przekażą wybranym uczestnikom nagrody pieniężne o łącznej wartości 9 000 zł na realizację swojego pomysłu biznesowego oraz udzielą wsparcia w postaci doradztwa i konsultacji.

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone