NASZ PATRONAT: Premiera The Art Of Authentic Speaking Dawida Świstka

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: Premiera The Art Of Authentic Speaking Dawida Świstka została wyłączona Aktualności, porady ekspertów

Chcesz nauczyć się autentycznie przemawiać? Zależy Ci na tym, żeby Twoje wystąpienia były niezwykłe, różniły się od innych i na długo pozostały w pamięci Twoich słuchaczy?

fot. mat. prasowe

DS Academy zaprasza na II edycję wydarzenia Arena Mówcy, podczas której nauczysz się wystąpień publicznych, zwiększysz jakość swojej komunikacji i odkryjesz tajemnice zawodowych mówców. Spotkanie odbędzie się 27 października 2018 roku (sobota) w godz. 10:00-18:00. Miejscem wydarzenia będzie 32 piętro wieżowca Warsaw Trade Tower w Warszawie przy ul. Chłodej 51.

Głównym prelegentem będzie Dawid Świstek – jeden z najlepszych mówców w Polsce, który dzielił scenę m. in. z Brianem Tracy, Kevinem Hoganem, Jackiem Walkiewiczem i prof. Jerzym Bralczykiem. Wielokrotnie wybierany na najlepszego prelegenta konferencji. To właśnie o nim Kevin Hogan powiedział, że jest wschodzącą gwiazdą w Polsce. Na Arenie Mówcy po raz pierwszy przedstawi on swój autorski program The Art of Authentic Speaking – nowoczesny system prezentacji wiedzy, który jest zbiorem technik i narzędzi do skutecznego i autentycznego przemawiania.

Podczas wydarzenia uczestnicy nauczą się m. in. zarządzania swoimi emocjami, sposobów radzenia sobie z tremą, dowiedzą się jak pokonać ograniczające przekonania, poznają zaawansowane techniki Storytellingu a także schematy skutecznych prezentacji. Ponadto nauczą się jak w prosty sposób monetyzować swoją wiedzę oraz stworzą swój pomysł na produkt edukacyjny, dzięki czemu będą mogli zarabiać na swojej pasji.

Gośćmi specjalnymi będą Adam Przemyk, wiceprezes zarządu i współzałożyciel Klubu Przedsiębiorczości oraz Grzegorz Tlałka, właściciel i twórca systemu GTLUX PARTNER – sieci mobilnych i stacjonarnych myjni parowych oraz salonów Auto Detailingu, którzy podzielą się swoimi biznesowymi doświadczeniami. Wydarzenie poprowadzi Karol Ciborowski, trener mentalny juniorów oraz trener fitness. W programie przewidziano liczne konkursy z nagrodami oraz smaczny i zdrowy catering. Szczegóły i sprzedaż biletów dostępne są na stronie https://ds-academy.pl/event/.

 

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone