NASZ PATRONAT: „Uczyń sukces Stylem Życia”

Możliwość komentowania NASZ PATRONAT: „Uczyń sukces Stylem Życia” została wyłączona galeria, Kultura, porady ekspertów

Uczyń sukces Stylem Życia” – tak brzmi tytuł konferencji, która odbędzie się już 22 maja na stadionie Wrocław!

Mariusz Kędzierski i Krzysztof Liegmann fot. mat. prasowe

Podczas wydarzenia wystąpią :

Mariusz Kędzierski – drugi najlepszy artysta na świecie, rysownik i mówca motywacyjny. Chłopak, który urodził się bez rąk. Stawia czoła przeciwnościom losu i z niesamowitym zapałem wspina się na kolejne szczeble artystycznej kariery!

Wielokrotny gość programów telewizyjnych, vlogów, artykułów prasowych i internetowych opowie o rozwoju swojej kariery i sposobach, dzięki, którym udało mu się to osiągnąć. Wystąpienie Mariusza zatytułowane jest „Wyobraź sobie, że…”

Krzysztof Liegmann – trener, nauczyciel i mówca motywacyjny.  Autor książki „Życie i 101 przyjaciół”, Prezes Zarządu Architekci Umysłu, Prezes Zarządu Firmowe Rewolucje, Prezes Fundacji Bezpieczny Brzuszek, przedsiębiorca i publicysta. Człowiek, który od ponad dekady prowadzi bardzo aktywne życie zawodowe wskaże jak zmienić „jakoś to będzie” na faktycznie zrealizowane zadania.

Goście konferencji będą mogli poznać osoby o podobnym nastawieniu do życia, wysłuchania wykładów oraz nauczyć się skutecznych narzędzi do organizacji codziennych zadań oraz czerpania z nich satysfakcji. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli osobiście porozmawiać z Mariuszem i Krzysztofem.

Czy jesteś gotów by odnieść sukces? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej konferencji: www.young-pros.com  oraz na stronie:  facebook.com/young.pros.official

 

 

GALERIA ZDJĘĆ – ZAPRASZAMY

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone