3M otwiera innowacyjne Centrum Szkoleniowe we Wrocławiu

Komentarzy (0) Biznes, firma tygodnia, galeria, Inwestycje

To pierwszy tego typu obiekt w Europie Środkowo-Wschodniej i jeden z pięćdziesięciu na całym świecie. Wybudowane kosztem 2,5 mln dolarów centrum 3M ma być szansą dla klientów na bezpośrednie zapoznanie się z różnorodnymi technologiami, stosowanymi przez firmę.

W Centrum Szkoleniowym 3M eksperci i trenerzy prowadzić będą szkolenia specjalistyczne, dopasowane do potrzeb grupy, dzieląc się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W ten sposób firma chce edukować i pokazywać, jak tworzone przez nią technologie, po zastosowaniu w praktyce, zmieniają otaczającą nas rzeczywistość.

Szkolenia i kursy dla pracowników firm, z którymi współpracuje 3M, dotyczące technologii innowacyjnych 3M, podniosą znacząco wiedzę i kompetencję specjalistów w swojej dziedzinie.

– Wierzymy, że zatrudnianie profesjonalnej kadry jest tak samo ważne, jak inwestycje w zaawansowany technologicznie sprzęt.Wiedza i doświadczenie zespołu ekspertów pozwalają identyfikować potrzeby oraz stanowią wartość dodaną dla naszych klientów i partnerów – mówi Tomasz Duda, dyrektor R&D 3M Poland. – Centrum Szkoleniowe firmy 3M to unikalna inicjatywa pozwalająca poznać i przetestować proponowane technologie, które usprawniają działanie oraz dają większy komfort i zapewniają bezpieczeństwo pracy.

Przez ponad 25 lat swojej działalności w Polsce, 3M zainwestowała ponad 500 mln dolarów. Firma posiada w naszym kraju cztery ośrodki produkcyjne i zatrudnia łącznie ponad 3 tys. pracowników, oferując ok. 10 tys. produktów.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *