3M otwiera innowacyjne Centrum Szkoleniowe we Wrocławiu

Możliwość komentowania 3M otwiera innowacyjne Centrum Szkoleniowe we Wrocławiu została wyłączona Biznes, firma tygodnia, galeria, Inwestycje

To pierwszy tego typu obiekt w Europie Środkowo-Wschodniej i jeden z pięćdziesięciu na całym świecie. Wybudowane kosztem 2,5 mln dolarów centrum 3M ma być szansą dla klientów na bezpośrednie zapoznanie się z różnorodnymi technologiami, stosowanymi przez firmę.

W Centrum Szkoleniowym 3M eksperci i trenerzy prowadzić będą szkolenia specjalistyczne, dopasowane do potrzeb grupy, dzieląc się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. W ten sposób firma chce edukować i pokazywać, jak tworzone przez nią technologie, po zastosowaniu w praktyce, zmieniają otaczającą nas rzeczywistość.

Szkolenia i kursy dla pracowników firm, z którymi współpracuje 3M, dotyczące technologii innowacyjnych 3M, podniosą znacząco wiedzę i kompetencję specjalistów w swojej dziedzinie.

– Wierzymy, że zatrudnianie profesjonalnej kadry jest tak samo ważne, jak inwestycje w zaawansowany technologicznie sprzęt.Wiedza i doświadczenie zespołu ekspertów pozwalają identyfikować potrzeby oraz stanowią wartość dodaną dla naszych klientów i partnerów – mówi Tomasz Duda, dyrektor R&D 3M Poland. – Centrum Szkoleniowe firmy 3M to unikalna inicjatywa pozwalająca poznać i przetestować proponowane technologie, które usprawniają działanie oraz dają większy komfort i zapewniają bezpieczeństwo pracy.

Przez ponad 25 lat swojej działalności w Polsce, 3M zainwestowała ponad 500 mln dolarów. Firma posiada w naszym kraju cztery ośrodki produkcyjne i zatrudnia łącznie ponad 3 tys. pracowników, oferując ok. 10 tys. produktów.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone