PIME: Konferencja Międzynarodowa Usługi Elastyczności w Systemie Elektroenergetycznym (on-line)

Możliwość komentowania PIME: Konferencja Międzynarodowa Usługi Elastyczności w Systemie Elektroenergetycznym (on-line) została wyłączona Aktualności, Nauka

Konferencja Międzynarodowa Usługi Elastyczności w Systemie Elektroenergetycznym to workshop on-line organizowany przez PIME przy partnerstwie instytucjonalnym Urzędu Regulacji Energetyki. Spotkanie zaplanowano w dniach 13-14 października 2021.

Podczas konferencji wystąpią agregatorzy, dystrybutorzy i operatorzy z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Skandynawi i Włoch, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu wprowadzenia na swoich rynkach usług elastyczności. Swoją obecność w roli prelegentów potwierdziły takie firmy i instytucje jak: Bundesnetzagentur, Ofgem, ARERA, NODES, E.ON U.K, Western Power Distribution, Agder Energi, Fluence Energy, Enel X Polska, Next Kraftwerke, Columbus Energy, Lerta Energy, partnerem głównym eventu jest kancelaria Bird&Bird.
Konferencja zostanie objęta patronatem Ambasady Włoch i Niemiec.

W przypadku zainteresowania udziałem w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się (TUTAJ) i odesłać na adres:

justyna.wloga@pime.com.pl

Dla członków PIME zniżka 50%
Bezpłatny udział dla administracji państwowej i samorządowej, instytucji naukowych (koszt uwzględnia samo uczestnictwo, bez materiałów).

AGENDA –  ZOBACZ

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone