Politechnika Wrocławska: Akademickie Targi Pracy na PWr – w tym roku online

Możliwość komentowania Politechnika Wrocławska: Akademickie Targi Pracy na PWr – w tym roku online została wyłączona Aktualności, Praca

Ponad 50 pracodawców weźmie udział w rozpoczynających się w środę, 17 listopada, Akademickich Targach Pracy. To już 35. edycja tego wydarzania, która w tym roku w całości odbędzie się online.

akademickie targi prasy na politechnice wrocławskiej grafika

Wydarzenie skierowane jest do studentów i pracodawców. Umożliwia młodym ludziom odnalezienie się na rynku pracy, a pracodawcom pozwala na bliższe poznanie przyszłych pracowników. Uczestnicy mają szansę zapoznać się z ofertami pracy, praktyk i staży, wziąć udział w ciekawych warsztatach i szkoleniach.

W tym roku na targi zapraszamy do sieci, na wirtualne stoiska. Spotkania rozpoczną się o godz. 10.00. Na uczestników czekają oferty pracy, ale też konkursy czy miejsca, w których można np. skonsultować swoje CV.

– Targi na Politechnice Wrocławskiej to przede wszystkim wspaniała okazja do kontaktu z potencjalnymi pracodawcami – mówi Anna Bajor-Traczyńska z Fundacji Manus.

– Tego dnia, w przyjaznej atmosferze macie okazję poznać bliżej firmy, które w przyszłości mogą się stać waszym miejscem pracy – dodaje.

Ponadto 18 i 19 listopada zaplanowano 25 specjalnych webinariów prowadzone przez zaproszonych przedstawicieli pracodawców.

Akademickie Targi Pracy są cyklicznym projektem Fundacji Manus, organizowanym wspólnie z Biurem Karier Politechniki Wrocławskiej. Sponsorami targów są firmy Nokia oraz Credit Suisse.

Więcej informacji o targach (harmonogram webinarów, zapisy…) na https://akademickietargipracy.pl/

źródło informacji: biuro prasowe PW https://pwr.edu.pl/uczelnia/przed-nami/35-akademickie-targi-pracy-na-pwr-1272.html

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone