3M Global Service Center Poland wyróżnione

Możliwość komentowania 3M Global Service Center Poland wyróżnione została wyłączona Aktualności

We Wrocławiu znajduje się jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce. Już po raz drugi z rzędu kapituła konkursu Great Place to Work  wyróżniła 3M Global Service Center Poland.

mat. prasowe

Lista Najlepszych Miejsc Pracy jest uznawana za jedną z najważniejszych nagród dla pracodawców. Organizatorem konkursu jest Instytut Great Place to Work®.

W tym roku w Polsce wyróżnienia przyznano po raz dziesiąty.

Miano jednego z najlepszych miejsc do pracy wśród największych firm w kraju to dla nas ogromny powód do radości. 3M Global Service Center Poland jest obecne we Wrocławiu dopiero od 3 lat, a to już nasze drugie wyróżnienie w tym konkursie – podkreśla Judith Garcia Galiana, 3M Global Service Center Vice President.

W plebiscycie nagradzane są firmy, które wyznaczają dobre praktyki w zarządzaniu oraz promują wśród pracowników wiarygodność, szacunek i uczciwość. Przedsiębiorstwa startują w trzech kategoriach, w zależności od wielkości zatrudnienia. W 2017 roku 3M GSC zadebiutowała w konkursie otrzymując wyróżnienie w kategorii dla średniej wielkości przedsiębiorstw. W tym roku po raz pierwszy firma startowała w najwyższej kategorii (powyżej 500 pracowników), zajmując 7 miejsce. Dodatkowo 3M GSC otrzymało tytuł Rzecznika Standardu Etyki, które przyznaje United Nations Global Compact Network Poland.

Drugie z rzędu wyróżnienie w konkursie Great Place to Work potwierdza, że obrany przez nas kierunek działań jest słuszny. Połączyliśmy go z dynamicznym rozwojem. W ostatnim roku nasz zespół powiększył się o blisko 20%. W najbliższych miesiącach planujemy zatrudnienie kolejnych specjalistów – mówi Rafał Olejniczak, Dyrektor Generalny 3M Global Service Center Poland we Wrocławiu.

mat. prasowe

Branża nowoczesnych usług biznesowych to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Według raportu „Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce 2017” przygotowanego przez ABSL w zeszłym roku zatrudnienie w nim wzrosło o 15% i wynosi już prawie 250 tysięcy osób. W kolejnych latach ta liczba ma wzrosnąć do 300 tysięcy.

3M Global Service Center Poland we Wrocławiu funkcjonuje od 2015 roku. Jest jednym z trzech istniejących na świecie centrów usług wspólnych 3M. Zajmuje się obsługą i optymalizacją procesów biznesowych w obszarach finansowym, księgowym, zakupowym, zarządzania danymi, zarządzania zasobami ludzkimi, obsługi klienta, automatyzacji procesów oraz IT dla wszystkich oddziałów 3M w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone