Dzień Dziecka z Cersanitem już za Nami

Możliwość komentowania Dzień Dziecka z Cersanitem już za Nami została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

W minioną niedzielę (9 czerwca 2019 r.) w Starej Kopalni odbył się Dzień Dziecka firmy Cersanit przeznaczony dla pracowników firmy i ich dzieci.

cersanit – dzień dziecka. fot. mat. prasowe

Na uczestników czekało wiele atrakcji. Dzieci zostały podzielone na kategorie wiekowe i brały udział w adekwatnych do wieku zajęciach. Maluchy uczestniczyły w zajęciach sensorycznych „Bajtel w Kopalni”, podczas których mogły malować specjalnymi barwnikami oraz w zajęciach lepienia z gliny w Centrum Ceramiki Unikatowej. Starsze dzieci miały do dyspozycji warsztaty z BHP, warsztaty z kalkomanii (Centrum Ceramiki Unikatowej) gdzie mogły stworzyć swój własny, unikatowy talerzyk oraz wycieczkę do podziemi z przewodnikami z Muzeum Przemysłu i Techniki, podczas której mogły poczuć się jak prawdziwi górnicy.

Dodatkowo na wszystkie grupy czekały atrakcje na placu eventowym: dmuchańce, fotobudka, gry i zabawy z animatorkami, wata cukrowa i popcorn oraz malowanie specjalnie wykonanej przez ceramików Starej Kopalni mozaiki firmy Cersanit. Uczestnicy mieli również zapewniony poczęstunek.

W całym wydarzeniu wzięło udział ok. 150 dzieci wraz z rodzicami.

– W opinii pracowników, był to bardzo udany dzień – mówi Tomasz Jakacki Dyrektor Zakładu Cersanit III S.A. – Dzieci były bardzo zadowolone z zajęć oraz atrakcji, z których korzystały. Prace, które dzieci wykonały podczas warsztatów bhp zostaną wyeksponowane w fabryce – dodaje Dyrektor.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone