Fundusz Regionu Wałbrzyskiego: Gwiazdy Biznesu 2023 – Ruszyły bezpłatne zgłoszenia

Możliwość komentowania Fundusz Regionu Wałbrzyskiego: Gwiazdy Biznesu 2023 – Ruszyły bezpłatne zgłoszenia została wyłączona Aktualności, Biznes

Ruszyły bezpłatne zgłoszenia do tegorocznej edycji Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu”. Organizator konkursu, czyli Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, przygotował dla podmiotów rywalizację w 8 kategoriach, ponadto Kapituła nominuje i wybierze Osobowość regionu. Zwycięzców prestiżowego wyróżnienia poznamy już 6 października 2023 podczas gali finałowej w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu.

Gwiazdy Biznesu 2023 grafika FRW

Gwiazdy Biznesu 2023 grafika FRW

Do 17 września 2023 firmy, samorządy i instytucje mogą zgłaszać się do IX edycji Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu”. Organizatorem konkursu jest Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, który jedno z największych przedsięwzięć gospodarczych w regionie realizuje wraz ze spółką FRW Media Group – Instytucją Otoczenia Biznesu i Dolnośląskim Portalem Gospodarczym www.naszbiznes24.pl.

To prestiżowe wyróżnienie gospodarcze, przyznawane jest raz do roku, a jego celem jest wspieranie samorządów i przedsiębiorców oraz wyeksponowanie najlepszych.

Do udziału w bezpłatnej rywalizacji w ramach „Gwiazd Biznesu 2023” mogą zgłaszać się firmy, instytucje oraz samorządy z terenu Dolnego Śląska. Wyboru wszystkich laureatów, na podstawie poprawnie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych, dokona Kapituła Konkursu. Składa się ona z niezależnych autorytetów, przedstawicieli Instytucji Otoczenia Biznesu oraz samorządów. Komisja oceniać będzie aktywności podejmowane przez zgłoszone podmioty w 2022 roku.

Kapituła Konkursu nagrodzi przedsiębiorców i samorządowców w 9 kategoriach – Mikro Biznes, Mikro Firma, Mała Firma, Średnia Firma, Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Samorząd Przyjazny Biznesowi, Podmiot Ekonomii Społecznej oraz Osobowość.

Nagroda gospodarcza „Gwiazdy Biznesu” ma za zadanie promować i nagradzać sektor mikro, małych i średnich firm. Jest to wyraz uznania dla przedsiębiorców, którzy inwestują w innowacyjne rozwiązania oraz angażują się w rozwój lokalnej społeczności, przynosząc tym samym liczne korzyści dla Dolnego Śląska. „Gwiazda Biznesu” to jedno z nielicznych w swoim rodzaju podziękowań dla tych, którzy tworzą nasz region zarówno w kwestii gospodarczej, jak i społecznej. Otrzymanie tego prestiżowego tytułu jest potwierdzeniem dobrej praktyki biznesowej oraz uwiarygodnieniem rzetelności firmy. Jest również wyrazem uznania za ciężką pracę i osiągnięcia. Warto również zaznaczyć, że do bezpłatnej rywalizacji w plebiscycie mogą przystąpić wszystkie podmioty z terenu Dolnego Śląska, w tym przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje, podmioty ekonomii społecznej oraz organizacje promujące przedsiębiorców – podkreśla Robert Jagła, Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Jestem niezmiernie dumny, że mogę być częścią tego niezwykłego plebiscytu i świętować dokonania lokalnych przedsiębiorców. Wierzę, że „Gwiazda Biznesu” to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale również szansa na jeszcze większy rozwój i sukces. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w biznesowej rywalizacji i dołączenia do grona laureatów, którzy na zawsze będą honorować Dolny Śląsk swoimi osiągnięciami – dodaje Robert Jagła

Laureaci plebiscytu otrzymają prestiżowe statuetki wykonane przez Dorotę Dziekiewicz-Pilich – autorkę m.in. muzycznej nagrody „Fryderyki”.

Gala Finałowa Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazd Biznesu 2019” odbędzie się w piątek, 6 października 2023 w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Udział w niej weźmie ok. 500 gości, w tym przedsiębiorcy, samorządowcy, ludzie kultury, politycy oraz znane osobowości. Gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko – pianista, wokalista, autor muzyki i tekstów.

Zgłoszenia

Do rywalizacji w Plebiscycie mogą przystąpić wszystkie podmioty, prowadzące działalność na terenie województwa dolnośląskiego, m.in.: przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje oraz organizacje promujące przedsiębiorców.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na oficjalnej stronie internetowej plebiscytu. Wypełnione ankiety konkursowe przyjmowane są do niedzieli, 17 września 2023.

Regulamin oraz ankiety zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.gwiazdybiznesu.com.pl

źródło informacji: FRW  –  https://frw.pl/19997/gwiazdy-biznesu-2023-ruszyly-zgloszenia/

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone