Grupa Utz na szczycie klimatycznym w Dubaju COP28

Możliwość komentowania Grupa Utz na szczycie klimatycznym w Dubaju COP28 została wyłączona Aktualności, firma tygodnia

W Dubaju odbyła się konferencja klimatyczna COP28, podczas której wybrane firmy prezentowały swoje postępy w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju. Grupa Utz, producent plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego, jest dumna, że mogła również zaprezentować swoje osiągnięcia dla klimatu.

grafika AI COP28 Utz

grafika AI COP28 Utz

W centrum zainteresowania były firmy, które już dziś podejmują kroki w celu zrównoważonego zarządzania światowymi zasobami i tworzenia bezpieczniejszej i bardziej sprawiedliwej globalnej społeczności.

Grupa Utz jest dumna, że może być częścią tegorocznej selekcji i udostępnia nasz film o strategicznym postępie, jaki czynimy w kierunku osiągnięcia naszych celów dla zrównoważonego rozwoju. Produkty grupy Utz zaprojektowane do wielokrotnego użytku są ważnym elementem strategii dla klimatu dzięki wykorzystaniu certyfikowanych surowców wtórnych (UIC®) i energii odnawialnej.  

ecology-sustainability fot. Utz

Dowiedz się, jak Grupa Utz osiąga te cele i jak nasze produkty pomagają w tym wielu innym firmom. W Dubaju odbywa się obecnie konferencja klimatyczna COP28. Podczas tego wydarzenia wybrane firmy prezentują swoje postępy w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju. Grupa Utz jest dumna, że mogła również zaprezentować swoje osiągnięcia dla klimatu.

Podczas tego wydarzenia wybrane firmy prezentują swoje postępy w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju. TBD Media Group zapewnia platformę do realizacji tego celu i co roku prezentuje 50 wybranych organizacji.

Globalna delegacja reprezentująca przedsiębiorstwa i przemysł będzie jednocześnie opracowywać strategie na rzecz bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego społeczeństwa. Inspirujące podejścia zgodne z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ zostaną udostępnione jako finał tych rozmów.

grafika Utz

grafika Utz

W centrum zainteresowania są firmy, które już podejmują kroki w celu zrównoważonego zarządzania światowymi zasobami i tworzenia bezpieczniejszej i bardziej sprawiedliwej globalnej społeczności.

Więcej informacji na utzgroup.com

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone