HR GO – nowa agencja rekrutacyjna we Wrocławiu

Możliwość komentowania HR GO – nowa agencja rekrutacyjna we Wrocławiu została wyłączona Aktualności, It, Praca

IT jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów rynku w Polsce. Jak podaje Dominik Kostecki, doświadczony IT Recruitment Manager, otwierający polski oddział HR GO we Wrocławiu, w ostatnim roku branża IT osiągnęła aż 9% wzrost wynagrodzeń i każdego roku zwiększa je, próbując pozyskać kolejnych pracowników. To potencjał, który można wykorzystać na własną korzyść, wnosząc zupełnie nową jakość do procesu rekrutacji w IT.

oddział HR GO we Wrocławiu fot. mat. prasowe HR GO

Dlaczego Wrocław?

To właśnie tu działają duże centra usług wspólnych jak i obecni partnerzy biznesowi. Swoje siedziby otwierają tu zarówno polskie, jak i zagraniczne firmy IT cieszące się ogólnoświatową renomą i rozpoznawalnością. HR GO chce wspomóc je swoim doświadczeniem, stawiając na zatrudnianie osób na stanowiska takie jak, np. DevOps Engineer, Front-end Developer, Software Engineer, UI Designer, Project Manager, Full Stack Developer i nie tylko.

60 lat doświadczenia w rekrutacji – IT we Wrocławiu rozwija się dzięki HR GO

Jakie usługi HR GO może zaoferować pracodawcom z branży IT? Szansę skuteczniejszego pozyskiwania pracowników dzięki lepiej ukierunkowanemu procesowi rekrutacji. Zdaniem Dominika Kosteckiego, personalizacja wiadomości i indywidualne podejście do każdego kandydata to dla HR GO klucz do sukcesu w branży IT. Rekrutacja nie polega wyłącznie na dopasowywaniu pracowników do stanowiska na podstawie ich CV. Równie ważne są osobowość, umiejętności miękkie oraz indywidualne predyspozycje do konkretnych stanowisk pracy. Pomysł Dominika Kosteckiego na otwarcie oddziału HR GO w Polsce i skupienie się wyłącznie na branży IT, może okazać się przełomem dla tutejszego rynku pracy i specjalistów IT.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone