CreativMorningsWRO na dachu Renomy

Możliwość komentowania CreativMorningsWRO na dachu Renomy została wyłączona Aktualności, Biznes

30 spotkanie CreativMorningsWRO odbędzie się w piątkowy poranek 28 czerwca  2019 na dachu Renomy w przepięknej scenerii Urban Garden. Tym razem Gościem spotkania będzie niesamowity duet florystek Żeni i Kasi z nowo powstałej inicjatywy FormaLiści.

CreativeMorningsWRO_FormaLisci_fot. Katarzyna Peukert

Od 8:30, pośród zieleni z widokiem na panoramę Wrocławia na uczestników będzie czekać darmowe śniadanie i aromatyczna kawa, o które zadbają lokalni partnerzy inicjatywy. Przed kreatywną publicznością Wrocławia stanie kobiecy duet w pełni poświęcony naturze – Yauheniya Chubarava i Katarzyna Kaczmarek, czyli Żenia i Kasia z FormaLiści.

FormaLiści to dzieła natury w twórczym wydaniu, czyli… jadalne bukiety 💐 Jak zapewniają Kasia i Żenia bukiety nie powstają z produktów przypadkowych, w większości pochodzą z ogrodu społecznego TheDziałkas!  uprawianego przez dziewczyny.

Kreatywny Wrocław

Spotkania CreativeMornings organizowane są na całym świecie. Do grona 204 miast z kreatywną inicjatywą przyłączył się Wrocław. Co miesiąc organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych i kreatywnych na prelekcję interesującego gościa przy darmowym śniadaniu i kawie.

Chcemy rozmawiać, motywować i przede wszystkim inspirować naszą lokalną społeczność, by cały świat mógł zobaczyć Wrocław w tak niezwykłym świetle, jak my” – mówi Katarzyna Budzyń, inicjatorka CreativeMornings we Wrocławiu.

Wśród dotychczasowych prelegentów spotkań znaleźli się już między innymi architekt Zbigniew Maćków, raper, beatbokser i producent muzyczny Łukasz L.U.C Rostkowski czy też założycielka TY PO WRO Marta Olejnik.

UWAGA:

Obowiązują wcześniejsze zapisy, które ruszają już dzisiaj tj. poniedziałek 24 czerwca o godzinie 11:00 na stronie
https://creativemornings.com/talks/wonder-katarzyna-kaczmarek-i-yauheniya-chubarava

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie
https://brandvoice.prowly.com/61968-sniadaniowy-bukiet-pelen-cudow 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone