Improwizowany jazz w klubie Alibi

Możliwość komentowania Improwizowany jazz w klubie Alibi została wyłączona Kultura

Zespół Wojtek Mazolewski Quintet rusza w trasę promującą swoje najnowsze wydawnictwo „Polka Remixed”. Już 13 listopada grupa zawita do Wrocławia, gdzie zagra na scenie klubu Alibi. Podczas multimedialnego widowiska muzycy będą improwizować, inspirując się remixami z nowej płyty.

Wydana przez U Know Me Records, winylowa płyta „Polka Remixed”, to efektowna reinterpretacja piosenek zawartych na znanym i cenionym albumie „Polka”, który uzyskał status Złotej Płyty. Zawarte na nowym wydawnictwie utwory są efektem współpracy Wojtka Mazolewskiego ze znanymi postaciami z polskiej sceny muzycznej. Na płycie pojawiają się: Justyna Święs (The Dumplings), Metro, O.S.T.R., Enveeg, Daniel Drumz, Hatti Vatti, Misia Furtak,Yoshi Swxd i inni.

Wojtek Mazolewski – muzyk, kompozytor i producent – od wielu lat z powodzeniem łączy w swojej twórczości tradycję z nowoczesnością. Założyciel i lider Pink Freud oraz Wojtek Mazolewski Quintet, jest jednym z najczęściej występujących za granicą artystów polskich. Jest także laureatem wielu prestiżowych nagród.

WOJTEK MAZOLEWSKI QUINTET – POLKA REMIXED
13.11.2016, godz. 20:00 /otwarcie drzwi godz. 19:00/
Alibi Club
bilety: 50 zł / 60 zł do nabycia: punkty sieci  ticketpro.pl (Empiki, Mediamarkty, Saturny itp) , oraz w klubie Alibi.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone