Kępa Mieszczańska – Inwestycja przy ul. Zyndrama to azyl w centrum miasta

Możliwość komentowania Kępa Mieszczańska – Inwestycja przy ul. Zyndrama to azyl w centrum miasta została wyłączona Aktualności, Mieszkania

O inwestycji mieszkaniowej rozmawiamy z Miłoszem Gresztą, członkiem zarządu spółki realizującej projekt przy ul. Zyndrama

Miłosz Greszta, członek zarządu spółki realizującej projekt Zyndrama

Spółka 6B47 Poland zdecydowała się na lokalizację swojej inwestycji mieszkaniowej Zyndrama na odrzańskiej wyspie Kępa Mieszczańska we Wrocławiu. Na czym polega unikatowość tej inwestycji?

W ocenie spółki 6B47 Poland Kępa Mieszczańska jest znakomitym miejscem na mapie Wrocławia. Przed rozpoczęciem inwestycji, wiedzieliśmy, że zależy nam na realizacji, która zapewni przyszłym właścicielom życie w centrum Wrocławia i jednocześnie da możliwość „ukrycia się” w jego cichym i spokojnym zakątku. Na tym polega unikatowość Inwestycji przy ul. Zyndrama z Maszkowic 20 – daje azyl w centrum miasta.

Realizując projekt budowlany wspólnie z Autorską Pracownią Architektoniczną Andrzej Hubka byliśmy pewni, że  architekt, który był wielokrotnie nagradzany za najlepsze realizacje architektoniczne, „skroi” budynek wielorodzinny na miarę naszych oczekiwań. Tak powstał kameralny obiekt z 48 lokalami mieszkalnymi, w których mamy apartamenty o powierzchni od 48 m2 do 150 m2.  Lokale położone są nad koronami drzew, z urzekającym widokiem na rzekę lub na zielony wewnętrzny dziedziniec. Zatem, architektonicznie też możemy zaznaczyć unikatowość kameralnego, wielorodzinnego budynku mieszkalnego.

Zyndrama powstaje w pobliżu brzegu Odry. Od pewnego czasu, we Wrocławiu mamy coraz więcej ciekawych inwestycji właśnie tak położonych. Jak należy ocenić ten trend?

Słyszałem ostatnio, że radni podczas sesji rady sejmiku wojewódzkiego zdecydowali, że rok 2018 upłynie nam pod znakiem Odry. J Spacerując po Wrocławiu, trudno nie zauważyć, że zwłaszcza wiosną zaczyna się ruch nad Odrą i na Odrze. Popularność Odry i jej dorzecza daje się zauważyć we Wrocławiu już od dłuższego czasu. Nic więc dziwnego, że nad rzeką powstają atrakcyjne inwestycje. Klienci apartamentów ZYNDARAMA doceniają kameralność budynku, którą z pewnością ubogaca piękne położenie na brzegu Odry.

Zyndrama zaprojektowano według najnowszych trendów. Proszę je scharakteryzować.

W dzisiejszych czasach niezwykle ważne dla klientów jest wejście do budynku. Nasze przestronne i jasne lobby ma ponad 4 metry wysokości i wykończone jest materiałami najwyższej jakości (drewno, szkło, ceramika). W tym pięknym lobby ma swoje miejsce portier, który ma pełnić funkcję consierge, czyli ma m.in. pomagać mieszkańcom w załatwianiu ich codziennych drobnych spraw, jak zamówienie taksówki, zakupów z dostawą do domu, czy wpuszczenie osoby do posprzątania mieszkania.  Już kilku naszych klientów, którzy spędzili część życia w zachodniej Europie pytało nas o taką właśnie możliwość. W naszym apartamentowcu mamy lokale świetnie zaprojektowane funkcjonalnie. Są to między innymi przestronne salony z aneksami kuchennymi, wiele mieszkań ma sypialnię z własną łazienką, a większe mieszkania mają elastyczną możliwość aranżacji ilości sypialni. Frontowe i tylne przeszklenia mieszkań wykorzystują niemal pełną wysokość pomieszczenia dając i optymalne doświetlenie wnętrza i możliwość delektowania się pięknym widokiem. Nasi klienci mają możliwość wykorzystania: instalacji klimatyzacji zaprojektowanej jako plug&play w całym obiekcie (nie chcieliśmy dopuścić do montowania agregatów chłodniczych w loggiach i balkonach!), ładowarki do auta elektrycznego przy swoim miejscu garażowym czy instalacji antywłamaniowej połączonej z consierge i firmą ochroniarską. Istotnym trendem jaki zauważyliśmy, jest chęć powrotu niektórych osób mających dom pod Wrocławiem do centrum miasta, aby korzystać z możliwości jakie daje centrum. Dlatego mamy w ofercie mieszkania ponad stumetrowe właśnie dla takich osób, które nie chcą tracić wygody mieszkania w dużym domu, a jednocześnie wolą odpocząć od długotrwałych dojazdów w korkach do i z centrum i korzystać z jego atrakcji przemieszczając się na przykład pieszo. Całość naszej koncepcji dopełniają najlepsze materiały wykończeniowe, dające gwarancję długiego użytkowania bez straty na jakości.

Realizująca  Zyndrama – 6B47 Poland,  jest lokalną spółką 6B47 Real Estate Investors AG działającą na europejskich rynkach mieszkaniowych. Proszę scharakteryzować tę firmę.

6B47 Real Estate Investors jest austriackim deweloperem z główną siedzibą w Wiedniu, ale mającym swoje oddziały również w Niemczech i Polsce.

Portfolio grupy 6B47 zawiera projekty z kapitałem inwestycyjnym na poziomie ok € 1.5 mld

W mitologii liczb 6 reprezentuje „decyzję”, a 7 oznacza „działanie” Sześć przed siedem Zatem 6B47 znaczy nic innego jak „decyzja poprzedza działanie”.

Działalność 6B47 Real Estate Investors opiera się na trwałym tworzeniu wartości poprzez inwestowanie w  rozwój i komercjalizację. Ten obszar biznesu wypełniają segmenty uzupełniające. Strategia ma na celu posiadanie całej sekwencji działań w rozwoju nieruchomości objętej przez 6B47 Real Estate Investors.

Począwszy od września 2016, 6B47 realizowała projekty o łącznej wartości około € 840mln dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych.

Począwszy od września 2016, 6B47 stworzył przestrzeń mieszkalną o powierzchni do 160,000m² w Wiedniu, Grazu, Frankfurcie, Monachium, Dusseldorfie, Stuttgart i Ingolstadt.

6B47 Real Estate Investors zaprasza inwestorów do udziału w realizacji projektów w ramach współpracy z 6B47 Real Estate Club. Jako wykwalifikowani współinwestorzy, korzystając z know how 6B47 Group’s, notują zysk na poziomie miedzy 10% a 15% rocznie.

W 2014 roku, 6B47 Real Estate Investors rozszerzyli swoją działalność o Polskę. W rezultacie udało się stworzyć lokalny zespół koordynujący i rozwijający potencjalne inwestycje.

Cel biznesowy stanowią  kluczowe miasta Polski takie jak Warszawa i Wrocław, gdzie realizowane są wysokiej jakości nieruchomości mieszkalne jak i komercyjne.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone