Małgorzata Matusiak – Starosta Powiatu Trzebnickiego: Dzień Sołtysa

Możliwość komentowania Małgorzata Matusiak – Starosta Powiatu Trzebnickiego: Dzień Sołtysa została wyłączona Aktualności, Samorząd

Dzień Sołtysa przypadający rokrocznie 11 marca, to doskonała okazja, żeby nie tylko podziękować wszystkim pełniącym tę funkcję, ale również podkreślić ich ogromny wkład w integrowanie oraz aktywizowanie lokalnej społeczności.

Małgorzata Matusiak, Starosta Powiatu Trzebnickiego fot. mat. prasowe

Małgorzata Matusiak, Starosta Powiatu Trzebnickiego fot. mat. prasowe

Jesteście Państwo najbliżej ludzi. Na co dzień spotykacie się z ich problemami i najlepiej rozumiecie oraz potraficie zdefiniować oczekiwania mieszkańców swoich sołectw. Stanowicie Państwo naturalną awangardę samorządu lokalnego. Na przestrzeni lat staliście się zarówno strażnikami tradycji, jak i inspiratorami zmian. Dzięki Waszej kreatywności, zaangażowaniu i wiedzy rola sołtysa ciągle zyskuje na znaczeniu, a inicjatywność służy poprawie jakości życia na wsi i w sposób naturalny wyznacza jej rozwój.

Pragnę Państwu serdecznie podziękować za pracę na rzecz lokalnej samorządności. Dziękuję za czas poświęcony rozwiązywaniu dużych i małych problemów mieszkańców. Jestem głęboko wdzięczna za wszystko co robicie Państwo dla swojej „małej ojczyzny”. Bardzo wysoko oceniam naszą współpracę i wierzę, że nadal będziemy wspólnie pracować na rzecz rozwoju naszego powiatu.

W ten szczególny dzień życzę Państwu siły, wytrwałości i cierpliwości. Niegasnącej aktywności, pomysłowości oraz mądrości w budowaniu lokalnej wspólnoty. Życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności!

Małgorzata Matusiak – Starosta Powiatu Trzebnickiego

Siedziba Starostwa Powiatowego w Trzebnicy fot. mat. prasowe

Siedziba Starostwa Powiatowego w Trzebnicy fot. mat. prasowe

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone