Sprzedaż bez tajemnic – czyli jak przekonać klienta?

Możliwość komentowania Sprzedaż bez tajemnic – czyli jak przekonać klienta? została wyłączona Aktualności, porady ekspertów

Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polegają dobre relacje z klientem i jak w oparciu o nie realizować cele sprzedażowe, zapisz się na warsztaty organizowane przez wrocławski Idea Hub. Zajęcia poprowadzi Jacek Wiśniewski, właściciel agencji reklamowej ART OPEN i trener biznesu. Szkolenie rozpocznie się o godz.16:45 w czwartek  19 kwietnia 2018 r. przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu.

Jacek_Wiśniewski_foto.jpg

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jakie sposoby wykorzystywać, by zaskoczyć klientów, przełamując sprzedażowe schematy i dlaczego kroki procesu sprzedaży, które wykonują przedsiębiorcy, są znane również ich klientom i jakie są tego przyczyny. Jacek Wiśniewski  opowie również jak skuteczniej osiągać wyznaczone cele i dlaczego warto zatroszczyć się o jak najpełniejsze zrozumienie potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych.

Prowadzący spotkanie, Jacek Wiśniewski jest managerem, sprzedawcą, trenerem biznesu. Na co dzień kieruje agencją reklamową ART OPEN i stworzoną przez siebie marką szkoleniową OPENTRADER. Jego doświadczenia zawodowe obejmują prace związane ze sprzedażą w korporacjach, zarządzaniem oraz coachingiem. Specjalizuje się w retoryce sprzedażowej, szkoląc grupy sprzedażowe, działy Call Center Handlowców, Dyrektorów Sprzedaży i Managerów.

Przed wzięciem udziału w spotkaniu, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych. Idea Hub umieści galerię zdjęć z wydarzenia na swoim fanpage.

Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea pod adresem:     https://sprzedazwhubie.evenea.pl/

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone