Wideo marketing przy pomocy smartfona

Komentarz (1) Biznes, It

18 września w Idea Hub Wrocław odbędą się warsztaty „Wideo marketing przy pomocy smartfona”, które poprowadzi Mateusz Dobrzański – doświadczony montażysta i operator pracujący w agencji GetHero.

Ekspert opowie m.in. o tym, jak zrealizować wysokiej jakości wideo bez wielkiego budżetu i specjalistycznego sprzętu. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się też jakie rodzaje wideo są obecnie najbardziej popularne w marketingu oraz jak można wykorzystać smartfona do ich realizacji.

Mateusz Dobrzański to doświadczony montażysta i operator pracujący w agencji GetHero. Może pochwalić się współpracą z największymi polskimi markami, takimi jak Coca-Cola, Play czy HP oraz najpopularniejszymi twórcami treści na portalu YouTube – Rezim, Multim i Dezym. Swoją przygodę z filmowaniem oraz montażem rozpoczął 7 lat temu, a jednym z jego pierwszych doświadczeń było zarządzanie działem technicznym telewizji studenckiej KampusTV, gdzie realizował materiały dla ATM Grupa.

Warsztaty „Wideo marketing przy pomocy smartfona” odbędą się w poniedziałek, 18 września w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea pod adresem: www.wideomarketing.evenea.pl.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone