ZPB KaczmareK firma z ideą w Gminie Prusice

Możliwość komentowania ZPB KaczmareK firma z ideą w Gminie Prusice została wyłączona Aktualności, Samorząd

ZPB KaczmareK to firma z ideą, której jeden z kluczowych oddziałów usytuowany jest w Gminie Prusice i zajmuje się przede wszystkim produkcją prefabrykatów budownictwa infrastrukturalnego, takich jak betonowe studnie oraz żelbetowe przepusty skrzynkowe.

fot. mat. prasowe

29 listopada 2018 roku Burmistrz Miasta i Gminy Prusice Igor Bandrowicz w towarzystwie Starosty Trzebnickiego Pani Małgorzaty Matusiak oraz lokalnych mediów uczestniczył w konferencji, na której przedstawiono najnowszy produkt wprowadzany na polski rynek.

 

Chcąc uzupełnić posiadany asortyment firma ZPB KaczmareK rozpoczęła budowę hali, której postęp prac również mieliśmy okazję zobaczyć, na potrzeby uruchomienia nowoczesnej linii do produkcji prefabrykatów typu FILIGRAN, które oferowane będą pod nazwą „IDEA HOUSE”.

Dzięki tym nowoczesnym i doskonałym jakościowo materiałom realizacja inwestycji budowlanych będzie możliwa w niemalże dwukrotnie szybszym czasie. Technologia ta pozwoli na wykonanie dowolnego, indywidualnego zadania inwestycyjnego, bez ograniczeń jakie narzucają dotychczas stosowane rozwiązania.

fot. mat. prasowe

Cieszy mnie fakt, że przedsiębiorstwa z terenu naszej Gminy podejmują nowe wyzwania, poszerzają swoje zakresy działalności, co również wpływa na rozwój naszej gminy. Życzę sukcesów w realizacji planów i założeń, jak również mam nadzieję na owocną współpracę przy inwestycjach realizowanych w Gminie Prusice. – mówi Burmistrz Igor Bandrowicz

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone