Ancona Development debiutuje na wrocławskim rynku

Możliwość komentowania Ancona Development debiutuje na wrocławskim rynku została wyłączona Mieszkania

Firma rozpoczęła budowę swojej pierwszej, wrocławskiej inwestycji. Projekt powstanie przy ul. Jutrzenki, a pierwsi mieszkańcy wprowadzą się w II kwartale 2019 roku.

Na wrocławskiej Klecinie zakończono porządkowanie i grodzenie działki przy ul. Jutrzenki. Za 17 miesięcy powstanie tutaj 108 wysokiej jakości mieszkań.

– Osiedle Jutrzenka będzie jednym z najlepszych adresów na wrocławskiej Klecinie – przekonuje Krzysztof Błażewski, kierownik budowy. – Przy budowie zastosujemy nowoczesne technologie i materiały, dzięki czemu inwestycja zostanie zrealizowana przy zachowaniu najwyższych norm.

Jutrzenka jest wrocławskim debiutem inwestora Ancona Development. Generalnym wykonawcą została Firma Budowlana Antczak Marek, która specjalizuje się w realizacji mieszkań, obiektów biurowych czy hal przemysłowo-magazynowych. Autorem projektu jest zaś Bartosz Łukaszewicz z wrocławskiej pracowni Dziewoński Łukaszewicz Architekci.

Ceny lokali rozpoczynają się od 207 tys. zł. Mimo wczesnego etapu, właścicieli znalazło już ponad 15% z nich. Klienci mogą wybierać różnorodne układy i metraże – od kawalerek po wygodne, sześciopokojowe mieszkania o powierzchni od 36 do 115 mkw. Wyróżnikiem będą lokale dwupoziomowe z dostępem do zielonych ogródków. To nowość na wrocławskim rynku nieruchomości.

– Zaletą tych nieruchomości jest możliwość praktycznego wydzielenia dwóch stref. Pierwsza to dzienna, ogólnodostępna, która znajduje się na dole. Druga strefa jest bardziej prywatna. Z racji mniejszego ruchu mieszkańców, organizuje się ją w górnej części mieszkania. To nisza na rynku nieruchomości. Już na etapie przedsprzedaży spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem – mówi Piotr Seretny, prezes zarządu Ancona Development.

Projektant inwestycji, Bartosz Łukaszewicz inspirował się elementami architektury skandynawskiej, która kojarzy się z funkcjonalnością, prostotą i ekologicznością. Na balkonach i loggiach zostaną zamontowane przeszklone lub blaszane balustrady, z charakterystycznymi okrągłymi wzorami.

– Projekt oparty został o nowoczesne rozwiązania, skandynawskie trendy architektoniczne oraz najwyższej jakości materiały. Funkcjonalne części wspólne bywają traktowane marginalnie przez deweloperów, jednak ja z doświadczenia wiem, że mają duże znaczenie dla poszukujących mieszkania – tłumaczy Krzysztof Jabłoński z Iglica Nieruchomości.

Na terenie inwestycji powstaną nastrojowe alejki otoczone kwiatami, krzewami i drzewami, a także stylowe, współgrające z architekturą budynków ławki. Infrastrukturę osiedla stanowić będą również plac zabaw dla dzieci, siłownia na świeżym powietrzu czy wydzielone miejsca parkingowe (podziemne i nadziemne).

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone