Nowy parking przy Galerii Wnętrz Domar już otwarty!

Możliwość komentowania Nowy parking przy Galerii Wnętrz Domar już otwarty! została wyłączona Aktualności, Inwestycje

Nowy pięciopoziomowy parking przy wrocławskiej Galerii Wnętrz Domar jest już uruchomiony. Klienci zyskali dzięki temu aż 340 dodatkowych miejsc parkingowych. Dla samochodów wciąż dostępny jest także parking na placu przed budynkiem przy ul. Braniborskiej 14.

Domar, parking fot. mat. prasowe

Bryła wielopoziomowego parkingu przylega bezpośrednio do budynku Galerii Wnętrz Domar, co pozwala na wejście do centrum handlowego z każdego jego poziomu. Na jego parterze znajdują się lokale handlowe i usługowe, m.in. Rossmann, Biedronka i szkoła tańca La Rosa Negra.

Wraz z rozwojem Galerii Wnętrz Domar przybywa nam klientów, a tym samym zwiększa się zapotrzebowanie na miejsca parkingowe. Teraz każdy odwiedzający naszą galerię będzie mógł komfortowo zaparkować pod dachem i dostać się do części handlowej nie wychodząc na zewnątrz. Na parkingu zainstalowaliśmy nowoczesne bramki i automaty biletowe. Ponadto staramy się na bieżąco dopasowywać ofertę do potrzeb naszych klientów i właśnie dlatego w tym roku powstały u nas np. Biedronka i Rossmann, dzięki czemu odwiedzają nas nie tylko osoby zainteresowane artykułami wyposażenia wnętrz – mówi Aldona Mioduszewska, Dyrektor Marketingu Galerii Wnętrz Domar.

Na nowy parking GW Domar można wjechać od strony MOPS przez parking naziemny. Klienci przez pierwsze 1,5 h parkują za darmo. Każda następna rozpoczęta godzina kosztuje 5 zł. Zakupy w wybranych salonach GW Domar są dodatkowo premiowane wydłużeniem czasu darmowego parkowania do 4 godzin. Możliwe będzie także wykupienie abonamentu.

Domar, parking fot. mat. prasowe

Budowa czteropoziomowego parkingu rozpoczęła się w październiku 2017 roku.

Jak pisaliśmy wcześniej, Wrocławska Galeria Wnętrz Domar to największa galeria wyposażenia wnętrz w Polsce. Na 24 000 m² swoje stoiska ma ponad 100 najemców, którzy mają w swojej ofercie produkty wyposażenia wnętrz i materiałów wykończeniowych – począwszy od mebli, poprzez dekoracje, wyposażenie kuchni, podłogi, dywany, firany, zasłony, tapety, oświetlenie, kominki, drzwi, schody czy okna a nawet systemy do inteligentnych domów. Ponadto w Galerii Wnętrz DOMAR znajdują się: market Biedronka i drogeria Rossmann a także restauracja, klub fitness, szkoła tańca, bank i apteka.

Więcej na stronach: www.domar.pl

Źródło: Galeria wnętrz Domar

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone