Odkryj potencjał Instagrama

Możliwość komentowania Odkryj potencjał Instagrama została wyłączona Aktualności, It

23 listopada w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu odbędą się warsztaty „Odkryj potencjał Instagrama w komunikacji swojej firmy”. Spotkanie poprowadzi Rafał Kułakowski – twórca IgersWrocław. 

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak dostosować charakter profilu do rodzaju swojej działalności i poznają możliwości, które otwiera przed nimi Instagram. Prowadzący spotkanie przedstawi również kluczowe zasady, o których warto pamiętać podczas korzystania z aplikacji i omówi cechy dobrej fotografii mobilnej. Na zakończenie Rafał Kułakowski podzieli się z uczestnikami swoim przepisem na tworzenie atrakcyjnych i inspirujących treści.

Rafał Kułakowski od roku kieruje społecznością IgersWrocław, a prywatnie jest miłośnikiem fotografii. Wspólnie z zespołem stara się pokazywać miasto zza obiektywu telefonu, z jak najlepszej, mobilnej strony.

Warsztaty „Odkryj potencjał Instagrama w komunikacji swojej firmy” odbędą się 23 listopada w Idea Hub przy ul. Świętego Mikołaja 72 we Wrocławiu. Informacje o zapisach znajdują się na profilu Idea Hub Wrocław na Facebooku oraz w serwisie Evenea pod adresem: www.poznajinstagrama.evenea.pl.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone