Ruszają cykliczne warsztaty modelarskie w wrocławskim Kolejkowie

Możliwość komentowania Ruszają cykliczne warsztaty modelarskie w wrocławskim Kolejkowie została wyłączona Aktualności, Nauka

W dniach 27-28 października odbędą się dni otwarte, podczas których modelarze opowiedzą o technikach modelarskich i używanych przez nich narzędziach. Pokażą jak tworzą i malują modele. Wyjaśnią dlaczego jest to tak cudowne hobby. W tych dniach bezpłatnie będzie można zwiedzić pracownię modelarską w Kolejkowie.

fot. mat. prasowe

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób zaczynających przygodę z modelarstwem, jak i profesjonalistów. Każdy uczestnik warsztatów ma zapewnione profesjonalne stanowisko robocze, wyposażone w materiały i narzędzia czołowych światowych producentów. Zajęcia odbywają się cyklicznie raz w tygodniu, trwają 2 godziny dla młodzieży i 3,5 godziny dla dorosłych. 

Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych modelarzy, którzy zapewnią miłą atmosferę oraz fachową pomoc.

Uczestnicy uczą się poszczególnych technik modelarskich (m. in. weatheringu – rdza, błoto, śnieg, deszcz, kurz, dym, ogień i woda) i krok po kroku, własnoręcznie, wykonują piękne modele.

Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy tematycznie: modelarstwo ogólne (samoloty, statki, czołgi, inne), modelarstwo kolejowe, malowanie figurek, domki dla lalek.

Modelarstwo to fascynująca przygoda, interesujące wyzwanie. Pozwala rozwijać swój talent i kształtuje charakter. Uczy cierpliwości, precyzji i rozwija kreatywność. Pracownia modelarska w Kolejkowie jest miejscem szczególnym. Twórz cudowne miniatury!

Koszt miesięcznego uczestnictwa w warsztatach to 170 zł .

Więcej informacji na www.kolejkowo.pl 

Kontakt: Paweł Kędzierski (menadżer)
Tel. 601429242,  pawel.kedzierski@kolejkowo.pl

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone