We Wrocławiu odbędą się bezpłatne warsztaty, dotyczące nowych technologii w firmie

Komentarzy (0) Biznes, It

20 marca we Wrocławiu odbędą się bezpłatne warsztaty Accelerate Your Business, skierowane do przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Tematem przewodnim będzie wykorzystywanie innowacji w biznesie. Organizatorami wydarzenia są Microsoft Polska oraz Intel, a partnerują mu Dell oraz HP.

Na Dolnym Śląsku na 1000 mieszkańców przypada ponad 50 mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. To więcej, niż wynosi średnia krajowa (47,80). Jak wynika z badań, przeprowadzonych przez Ipsos MORI „Nowoczesne IT w MŚP 2016”, 75% przedstawicieli takich firm twierdzi, że innowacje są potrzebne, by z powodzeniem rywalizować na rynku krajowym. Dwóch na trzech zgadza się natomiast, że są one konieczne, aby osiągnąć sukces za granicą.

Uczestnicy warsztatów Accelerate Your Business dowiedzą się m.in. w jaki sposób stosowanie nowatorskich rozwiązań IT pozwala rozwijać firmę i zwiększać jej zyski. Wydarzenie będzie także okazją do poznania nowoczesnych narzędzi biznesowych. O ich zaletach opowiedzą przedstawiciele przedsiębiorstw, które zbudowały dzięki nim swoją przewagę nad konkurencją. Uczestnicy będą mogli także bliżej poznać rozwiązania chmurowe dla biznesu (Office 365, Azure), a od eksperta dowiedzą się o zagrożeniach związanych z używaniem nielegalnego oprogramowania.

Druga część spotkania będzie miała charakter praktyczny. Uczestnicy wezmą udział w wybranych przez siebie warsztatach – dotyczących systemu operacyjnego Windows 10 Pro lub najnowszego systemu Windows Server 2016.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Jacek Walkiewicz – trener, psycholog i motywator – który opowie o tym, jak być otwartym na zmiany. Spotkanie poprowadzi Hubert Urbański.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *