WPT: Sprawdź, czy jesteśmy gotowi na rewolucję AI!

Możliwość komentowania WPT: Sprawdź, czy jesteśmy gotowi na rewolucję AI! została wyłączona Aktualności, Nauka

Czy jesteśmy gotowi na rewolucję, jaką niesie AI? Czy sztuczna inteligencja to tylko szansa na rozwój, czy może również zagrożenie? Jak biznes może wykorzystać AI i związane z nią narzędzia? Dowiesz się tego na konferencji „Czy jesteśmy gotowi na rewolucję AI?”, która odbędzie się 24 kwietnia 2023 roku, we Wrocławskim Parku Technologicznym. Udział jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja.

Sprawdź, czy jesteśmy gotowi na rewolucję AI baner WPT

Sprawdź, czy jesteśmy gotowi na rewolucję AI baner WPT

We Wrocławiu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które w całości będzie poświęcone sztucznej inteligencji i jej wpływowi na nasze życie. W programie konferencji znajduje się m.in. panel dyskusyjny „Wrocławskie Innowacje a AI”, w trakcie którego przedstawiciele wrocławskiego biznesu porozmawiają o tym, z czym sztuczna inteligencja wiąże się dla innowacyjnych firm.

Czego możemy się spodziewać w najbliższych latach, jeśli chodzi o wdrażanie rozwiązań AI do biznesu? Jakie będą konsekwencje wprowadzenia sztucznej inteligencji do naszego codziennego życia? To tylko niektóre z pytań, na które postaramy się odpowiedzieć razem z naszymi gośćmi. Cieszę się, że będziemy poruszać tak ważne tematy – komentuje Michał Łuczak, Prezes Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. 

Głównym punktem programu wydarzenia będzie interaktywny wykład profesora Przemysława Kazienki, poświęcony omówieniu perspektyw związanych z rozwiązaniem, będącym na ustach całego świata, czyli ChatGPT. Profesor Kazienko, pracujący na Wydziale Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej w Katedrze Inteligencji Obliczeniowej, opowie o szansach i zagrożeniach związanych z ChatGPT. Od 2013 roku jest liderem centrum ENGINE – The European Centre for Data Science, prowadzi także grupę badawczą Emognition zajmującą się analizą emocji oraz Social Network Group oraz Data Science Group.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymagana jest rejestracja.

Wydarzenie, którego rozpoczęcie zaplanowane jest na 14:30, odbędzie się we Wrocławskim Parku Technologicznym, w budynku DELTA, przy ul. Duńskiej 9 we Wrocławiu.

Rejestracja dostępna jest na: www.technologpark.pl/czy-jestesmy-gotowi-na-rewolucje-ai

źródło informacji: Wrocławski Park Technologiczny   –  https://www.technologpark.pl/2023/04/czy-jestesmy-gotowi-na-rewolucje-ai-zarejestruj-sie-na-konferencje/

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone