Zagłosuj na Concordię Design Wrocław

Możliwość komentowania Zagłosuj na Concordię Design Wrocław została wyłączona Aktualności, galeria

Jedna z największych platform architektonicznych na świecie ArchDaily jest organizatorem konkursu “Building of the Year”. Do udziału w tym konkursie zgłoszone zostało nowoczesne centrum kreatywności i biznesu Concordia Design Wrocław na Wyspie Słodowej. Czy Concordia Design Wrocław zostanie budowlą roku 2021?

Concordia Design Wrocław fot. Juliusz Sokołowski

Concordia Design Wrocław na Wyspie Słodowej powalczy w konkursie “Building of the Year” w dwóch kategoriach: „biura” oraz „architektura wnętrz”.

Tradycja i nowoczesność

Inwestycja łączy w sobie przestrzeń odrestaurowanej XIX-wiecznej kamienicy i nowoczesną część przystosowaną do nowych funkcjonalności. Bryłę budynku projektowało jedno z najlepszych biur architektonicznych w Europie o nazwie MVRDV. Stworzono tu przeszkloną przestrzeń gastronomiczną, biura i coworking, a także kompleksowe centrum eventowe. Atutem obiektu jest także otwarty taras z pięknym widokiem na miasto, a elementem wyróżniającym gigantyczny mural Alicji Białej.

 

Zgłosuj na Concordia Design Wrocław w kategorii „biura”

– Pojawienie się na portalu ArchDaily, to dla nas duże wyróżnienie. W końcu platformę odwiedzają miliony architektów i fanów architektury na całym świecie – mówi Ewa Voelkel-Krokowicz, właścicielka Concordia Design Wrocław. – Cieszymy się, że na naszą inwestycję można głosować w dwóch różnych kategoriach konkursu “Building of the Year”. Concordia z jednej strony jest wyjątkowa jako całość, ale też ma w sobie unikatowe przestrzenie jak np. wnętrze restauracji z muralem Alicji Białej – dodaje Voelkel-Krokowicz.

Zagłosuj na Concordia Design Wrocław w kategorii „architektura wnętrz”

 

Uwaga: Głosowanie na obiekty, które znajdą się w finałowej piątce każdej z 15 kategorii, potrwa do 10 lutego. Zwycięzcę – w głosowaniu od 10 do 18 lutego – również wybiorą użytkownicy platformy My ArchDaily.

Galeria zdjęć

– budynek Concordia Design Wrocław (bryła) fot. Juliusz Sokołowski

– projekt przestrzeni restauracyjnej, zrealizowany przez pracownię mode:lina fot. materiały studia mode:lina

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone