Dustin Arbuckle & the Damnations w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury

Możliwość komentowania Dustin Arbuckle & the Damnations w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury została wyłączona Aktualności, Kultura

11 maja o godz. 18:00 w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Piaskowej Górze ul. Broniewskiego 65a wystąpi amerykańska grupa Dustin Arbuckle & the Damnations.

Dustin Damnations promo fot. mat. prasowe

Przez 15 lat współtworzył roots-rockowe trio Moreland & Arbuckle. Po nagraniu siedmiu albumów i zagraniu niezliczonej ilości koncertów w ponad dwudziestu krajach całego świata, zespół zakończył w 2017 roku działalność, a harmonijkarz i wokalista Dustin Arbuckle stworzył nowy projekt: Dustin Arbuckle & the Damnations.

Muzyka kwartetu (harmonijka / śpiew, gitara, bas, perkusja), określana przez członków zespołu jako „retro roots music” to autorska muzyczna mieszanka, na którą składają się różne stylistyczne wpływy, od Charley’a Pattona, przez The Band do brzmienia wytwórni Stax, od the Allman Brothers Band, przez Johnny’ego Casha do Toma Petty. Jak mówi Dustin, „zespół the Damnations to ogniste, energiczne, rock’n’rollowe uderzenie”. Wraz z Dustinem współtworzy go m.in. perkusista Kendall Newby, znany z Moreland & Arbuckle.

Bilety w cenie 50 zł. do nabycia w kasach WOK oraz na stronie bilety.wok.walbrzych.pl

Miejsce:

Wałbrzyski Ośrodek Kultury na Piaskowej Górze

ul. Broniewskiego 65a

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone