Galeria Wnętrz Domar: Aleja Gwiazd w odnowionym salonie Damnet

Możliwość komentowania Galeria Wnętrz Domar: Aleja Gwiazd w odnowionym salonie Damnet została wyłączona Aktualności, Kultura

Odnowiony Salon Damnet w Galerii Wnętrz Domar to połączenie ciekawej ekspozycji i edukacji na temat światowego wzornictwa. Utworzona tam Aleja Gwiazd prezentuje wyjątkowe krzesła – perły designu, które powstały w pracowniach znanych światowych projektantów.

up_chair_group_TONON fot. mat. prasowe

Salon Damnet w Galerii Wnętrz Domar postawił na design skandynawski, holenderski, duński i śródziemnomorski. Miłośnicy wzornictwa mogą znaleźć tam prawdziwe perły znanych projektantów i marek. Po renowacji salon został podzielony na dwie strefy tematyczne. Pierwsza to  prezentacja designu skandynawskiego – duńskiego i holenderskiego. W drugiej strefie znajdują się krzesła pochodzące z pracowni projektantów hiszpańskich, włoskich a także bośniackich.

 

fot. mat. prasowe

up_chair_wood_vis_TONON fot. mat. prasowe

–  Chcemy edukować naszych klientów, aby inwestowali nie tylko w wykończenie domu czy mieszkania ale też w piękne przedmioty użytkowe, ponadczasowe, które niezmiennie cieszą domowników. Duńczycy,  z którymi współpracujemy, cenią sobie prostotę. Ich mieszkania są bardzo minimalistyczne – białe ściany, porządna drewniana podłoga i…wspaniałe meble, nierzadko od znanych projektantów. I w Danii ludzie szczycą się tym, że ich mebel jest taki szczególny a przy tym znają jego historię. Dlatego postanowiliśmy edukować Polaków i stworzyć Aleję Gwiazd – krzeseł, aby pokazać wartość ciekawego wzornictwa. Mamy nadzieję, że nasi klienci również nauczą się cieszyć i szczycić tym, że posiadają w domu krzesło projektu np. Arne Jacobsona, czy topowych światowych marek – Aristan, Magis, Pedrali czy Gubi i Conform.  – mówi właścicielka salonu Damnet Anna Długokęcka.

fot. mat. prasowe

  

Klienci salonu Damnet mogą wybierać z ponad 50  znakomitych marek. Wszystkie produkty wyróżniają się starannością wykonania i unikatowym wzornictwem. Wśród nich znaleźć można ręcznie wykańczane meble do jadalni bośniackiej firmy Artisan, szczycącej się wieloletnimi tradycjami rzemieślniczymi. Na uwagę zasługują zegary hiszpańskiej Nomon  czy unikatowe lampy również hiszpańskiej marki LZF. W ofercie nie może zabraknąć kultowych już marek włoskich czyli Magis, Pedrali czy Tonon czy marek duńskich Gubi i Conform.

steek_stol_ARTISAN fot. mat. prasowe

Salon Damnet znajduje się na poziomie 1 Galerii Wnętrz Domar.

 

Więcej na www.domar.pl

 

O Galerii Wnętrz Domar:

Wrocławska Galeria Wnętrz Domar to jedna z największych galerii wyposażenia wnętrz w Polsce. Na 18 000 m² swoje stoiska ma ponad 100 Najemców, którzy mają w swojej ofercie produkty wyposażenia wnętrz i materiałów wykończeniowych – począwszy od mebli, poprzez dekoracje, wyposażenie kuchni, podłogi, dywany, firany, zasłony, tapety, oświetlenie, kominki, drzwi, schody czy okna a nawet systemy do inteligentnych domów.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone