Leroy Merlin w Mirkowie już otwarty!

Możliwość komentowania Leroy Merlin w Mirkowie już otwarty! została wyłączona Inwestycje, Praca

To największy Leroy Merlin w południowo-zachodniej Polsce i zarazem drugi pod tym względem sklep sieci w kraju.

Nowy Gigamarket jest już 58. punktem na mapie Leroy Merlin w Polsce i jednocześnie czwartym w aglomeracji wrocławskiej. Wyróżnia go przede wszystkim powierzchnia handlowa, której wielkość wynosi blisko 15 000 mkw. oraz oferta produktowa, obejmująca 50 000 artykułów dla domu i ogrodu.

Dolnośląski Gigamarket mieści się w Mirkowie (gmina Długołęka) przy ul. Kiełczowskiej 1E. Sklep położony jest nieopodal zjazdu z autostrady A8 (węzeł Pawłowice). Jego parking może pomieścić ponad 500 aut, dodatkowo dostępnych jest także 10 miejsc dla osób niepełnosprawnych oraz 14 dla rodzin z dziećmi. Przygotowano również stojaki rowerowe.

Klienci Gigamarketu będą mogli skorzystać z największego na Dolnym Śląsku działu budowlanego, którego łączna powierzchnia to 3 500 mkw. Będzie także możliwość wjechania autem dostawczym na teren zewnętrznej części marketu i zapakowania zakupów od razu do bagażnika.

Otwarcie Leroy Merlin oznacza także nowe miejsca pracy. Obecnie ekipę Gigamarketu tworzy 200 osób, z których większość pochodzi z gminy Długołęka oraz Oleśnicy. Pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę, służbowy smartfon z dostępem do Internetu i aplikacji wspierających sprzedaż (również do użytku prywatnego po godzinach pracy), pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Każdy z pracowników sieci uczestniczy średnio w 30 godzinach szkoleń rocznie.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone