Leroy Merlin w Mirkowie już otwarty!

Komentarzy (0) Inwestycje, Praca

To największy Leroy Merlin w południowo-zachodniej Polsce i zarazem drugi pod tym względem sklep sieci w kraju.

Nowy Gigamarket jest już 58. punktem na mapie Leroy Merlin w Polsce i jednocześnie czwartym w aglomeracji wrocławskiej. Wyróżnia go przede wszystkim powierzchnia handlowa, której wielkość wynosi blisko 15 000 mkw. oraz oferta produktowa, obejmująca 50 000 artykułów dla domu i ogrodu.

Dolnośląski Gigamarket mieści się w Mirkowie (gmina Długołęka) przy ul. Kiełczowskiej 1E. Sklep położony jest nieopodal zjazdu z autostrady A8 (węzeł Pawłowice). Jego parking może pomieścić ponad 500 aut, dodatkowo dostępnych jest także 10 miejsc dla osób niepełnosprawnych oraz 14 dla rodzin z dziećmi. Przygotowano również stojaki rowerowe.

Klienci Gigamarketu będą mogli skorzystać z największego na Dolnym Śląsku działu budowlanego, którego łączna powierzchnia to 3 500 mkw. Będzie także możliwość wjechania autem dostawczym na teren zewnętrznej części marketu i zapakowania zakupów od razu do bagażnika.

Otwarcie Leroy Merlin oznacza także nowe miejsca pracy. Obecnie ekipę Gigamarketu tworzy 200 osób, z których większość pochodzi z gminy Długołęka oraz Oleśnicy. Pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę, służbowy smartfon z dostępem do Internetu i aplikacji wspierających sprzedaż (również do użytku prywatnego po godzinach pracy), pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Każdy z pracowników sieci uczestniczy średnio w 30 godzinach szkoleń rocznie.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *