Kolejne rowery w Bielanach Wrocławskich

Możliwość komentowania Kolejne rowery w Bielanach Wrocławskich została wyłączona Aktualności

Nowa stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego powstała przy Parku Handlowym Auchan Bielany. To już 77 stacja we Wrocławiu.
Inwestycja została uruchomiona po południowej stronie Parku Handlowego Auchan Bielany w pobliżu zachodniego wejścia. Jest piątą stacją, która powstała dzięki współpracy Nextbike Polska z prywatnym biznesem.

„Minęło zaledwie kilka dni od startu sezonu Wrocławskiego Roweru Miejskiego, a my już mamy dla użytkowników dobre wiadomości” – mówi Tomasz Wojtkiewicz, prezes Nextbike Polska. „Stacje sponsorskie to doskonałe narzędzie marketingowe wzmacniające sprzedaż produktów i usług zarówno dla właścicieli obiektów handlowych, jak i biurowców, czy zakładów pracy. Zyskują też na tym klienci i wszyscy użytkownicy Wrocławskiego Roweru Miejskiego.”

Z nowej stacji można korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich stacji rowerowych. Dzięki Parkowi Handlowemu Auchan Bielany Wrocławski Rower Miejski powiększa się nie tylko o samą stację, ale również o 10 nowych rowerów.

„Stacja rowerowa to kolejne udogodnienie, które wprowadzamy do Parku Handlowego Auchan Bielany z myślą o wygodzie naszych klientów. To z jednej strony praktyczne rozwiązanie dla robiących zakupy, którzy preferują przemieszczanie się na dwóch kółkach, a z drugiej element, dzięki któremu możemy szerzyć postawy proekologiczne i umożliwiać ich realizowanie w praktyce – mówi Karina Slawik-Koźlik, menedżer Parku Handlowego Auchan Bielany.

Park Handlowy Auchan Bielany to jeden z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku. Położony w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Na blisko 62 tys. mkw. powierzchni znajduje się ponad 80 sklepów, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny, a także hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, Toys „R” Us, Norauto oraz Media Markt i Meble Agata.

Przeczytaj także:

Wraca Wrocławski Rower Miejski

Wrocławski Rower Miejski na stacjach ORLENU

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone