WABCO4Testers – wydarzenie dla inżynierów

Możliwość komentowania WABCO4Testers – wydarzenie dla inżynierów została wyłączona Aktualności, firma tygodnia, It

Już 18 czerwca, WABCO, lider innowacji i globalny dostawca technologii poprawiających bezpieczeństwo, efektywność i komunikację pojazdów ciężarowych zaprasza inżynierów testów mechanicznych na wydarzenie WABCO4Testers.

fot. mat. prasowe wabco

Nowoczesne technologie, które na dobre wkroczyły do świata motoryzacji, powstają dzięki zaangażowaniu inżynierów, którzy z pasją rozwiązują zaawansowane problemy techniczne. Często posiłkują się przy tym skomplikowanymi metodami testów, które będą tematem przewodnim obecnej edycji spotkania dla inżynierów testów mechanicznych z cyklu WABCO4Testers.

Centrum Testowe przy ul. Ostrowskiego we Wrocławiu jest częścią Globalnego Centrum Badań i Rozwoju WABCO. Jest również głównym centrum walidacji produktów dla WABCO z ponad 100 inżynierami i technikami ds. testów.
Udział w WABCO4Testers to dla inżynierów spoza WABCO unikalna możliwość kontaktu z ekspertami-praktykami z działu testowego, którzy na co dzień wspierają konstruktorów.
Znajdujące się w WABCO laboratorium testów mechanicznych i elektromechanicznych to obecnie około 3000 m2 powierzchni testowej, ponad 100 różnych typów stanowisk do testów funkcjonalnych i żywotnościowych, 60 komór temperaturowych i klimatycznych oraz osobny obszar budowy prototypów.

WABCO4Testers organizowane jest 18 czerwca o godzinie 16.30 w siedzibie WABCO Polska przy ul. Ostrowskiego 34 we Wrocławiu. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy do 13 czerwca wypełnić formularz zgłoszeniowy lub wysłać zgłoszenie na mail: 4testers@wabco-auto.com.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

O WABCO
WABCO (NYSE: WBC) jest wiodącym, globalnym dostawcą technologii i usług, poprawiających bezpieczeństwo, efektywność i komunikację samochodów ciężarowych. Wywodząc się z założonej prawie 150 lat temu firmy Westinghouse Air Brake Company, WABCO pozostaje pionierem przełomowych, innowacyjnych rozwiązań, umożliwiających autonomiczną jazdę w sektorze pojazdów użytkowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej pod adresem www.wabco-auto.com.

WABCO prowadzi działalność w Polsce od 1999 roku. Obecnie jest ważnym węzłem globalnych zasobów WABCO – centrum badawczo-rozwojowym oraz inżynierii produkcji – silnie wspierającym działalność w skali globalnej. Pełni rolę centrum rozwoju nowych technologii, inżynierii produktu oraz kultury Lean w międzynarodowej organizacji WABCO.

WABCO Polska to obecnie dwa zakłady produkcyjne i ośrodek R&D we Wrocławiu oraz zakład regeneracji produktów w Stanowicach koło Oławy, w których pracuje łącznie prawie 3000 osób.

informacje prasowe

 

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone