Wyjątkowa galeria na 70-lecie Termetu

Komentarzy (0) Biznes, galeria

Termet S.A. to polski producent urządzeń grzewczych. To również jedna z wiodących firm w sektorze branży grzewczej o mocno ugruntowanej pozycji rynkowej. Przedsiębiorstwo, które swoją działalność prowadzi już przeszło 70 lat.

Jubileusz 70-lecia funkcjonowania firma obchodziła w roku ubiegłym, aby jednak podkreślić rangę rocznicy, w siedzibie przedsiębiorstwa w Świebodzicach stworzona została Galeria Historyczna. Na wystawie prezentowane są liczne pamiątki, nagrody, archiwalna dokumentacja, fotografie, a nawet zabytkowe urządzenia i inne eksponaty, obrazujące działalność firmy na przestrzeni minionych lat. Wystawa mieści się w Holu głównego budynku, w którym również oddano do użytku nowoczesne Centrum Szkoleniowe.

Oficjalne otwarcie Sali Szkoleniowej oraz Galerii odbyło się podczas uroczystego spotkania organizowanego przy współudziale Business Centre Club. Wydarzenie miało miejsce w Świebodzicach 26 października br. Gościli na nim m.in. Marek Woron – wiceprezes zarządu BCC, kanclerz Loży Dolnośląskiej, Krzysztof Mojzych – dyrektor Loży Dolnośląskiej oraz firmy członkowskie Klubu – głównie z obszaru Dolnego Śląska, jak również przedstawiciele wielu zaprzyjaźnionych przedsiębiorstw z regionu.

Symbolicznego aktu otwarcia, jakim było przecięcie wstęgi, dokonali: Marek Woron, Bogdan Kożuchowicz – burmistrz Miasta Świebodzice oraz Ryszard Satyła – prezes zarządu Termet S.A.

Można śmiało powiedzieć, że nowo otwarte Centrum Szkoleniowe, jest jednym z najlepiej przygotowanych oraz w pełni wyposażonych miejsc kształcenia specjalistów z branży – Autoryzowanych Serwisantów oraz Instalatorów w kraju. Obecnie Termet S.A. posiada 11 Ośrodków Szkoleniowych w Polsce oraz kilkanaście poza granicami kraju, jednak to Centrum Szkoleniowe w siedzibie jest wizytówką firmy i świadczy o profesjonalnym podejściu do tematu przygotowania wyspecjalizowanej kadry serwisowo-instalacyjnej.

Podczas spotkania goście mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i rozwiązaniami produktowymi firmy. Dla uczestników była to również świetna okazja do dyskusji oraz wymiany doświadczeń.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *