Wyjątkowa galeria na 70-lecie Termetu

Możliwość komentowania Wyjątkowa galeria na 70-lecie Termetu została wyłączona Biznes, galeria

Termet S.A. to polski producent urządzeń grzewczych. To również jedna z wiodących firm w sektorze branży grzewczej o mocno ugruntowanej pozycji rynkowej. Przedsiębiorstwo, które swoją działalność prowadzi już przeszło 70 lat.

Jubileusz 70-lecia funkcjonowania firma obchodziła w roku ubiegłym, aby jednak podkreślić rangę rocznicy, w siedzibie przedsiębiorstwa w Świebodzicach stworzona została Galeria Historyczna. Na wystawie prezentowane są liczne pamiątki, nagrody, archiwalna dokumentacja, fotografie, a nawet zabytkowe urządzenia i inne eksponaty, obrazujące działalność firmy na przestrzeni minionych lat. Wystawa mieści się w Holu głównego budynku, w którym również oddano do użytku nowoczesne Centrum Szkoleniowe.

Oficjalne otwarcie Sali Szkoleniowej oraz Galerii odbyło się podczas uroczystego spotkania organizowanego przy współudziale Business Centre Club. Wydarzenie miało miejsce w Świebodzicach 26 października br. Gościli na nim m.in. Marek Woron – wiceprezes zarządu BCC, kanclerz Loży Dolnośląskiej, Krzysztof Mojzych – dyrektor Loży Dolnośląskiej oraz firmy członkowskie Klubu – głównie z obszaru Dolnego Śląska, jak również przedstawiciele wielu zaprzyjaźnionych przedsiębiorstw z regionu.

Symbolicznego aktu otwarcia, jakim było przecięcie wstęgi, dokonali: Marek Woron, Bogdan Kożuchowicz – burmistrz Miasta Świebodzice oraz Ryszard Satyła – prezes zarządu Termet S.A.

Można śmiało powiedzieć, że nowo otwarte Centrum Szkoleniowe, jest jednym z najlepiej przygotowanych oraz w pełni wyposażonych miejsc kształcenia specjalistów z branży – Autoryzowanych Serwisantów oraz Instalatorów w kraju. Obecnie Termet S.A. posiada 11 Ośrodków Szkoleniowych w Polsce oraz kilkanaście poza granicami kraju, jednak to Centrum Szkoleniowe w siedzibie jest wizytówką firmy i świadczy o profesjonalnym podejściu do tematu przygotowania wyspecjalizowanej kadry serwisowo-instalacyjnej.

Podczas spotkania goście mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami i rozwiązaniami produktowymi firmy. Dla uczestników była to również świetna okazja do dyskusji oraz wymiany doświadczeń.

Udostępnij...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone